Kategorie: / Komputery

Amado Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Amado
5 / 5 2022-09-03

Na tej stronie znajdują się opinie zarówno o producentach działających na skalę ogólnopolską, jak i o małych firmach z mojej okolicy. Przed złożeniem zamówienia na jakikolwiek produkt w sklepie, którego nie znam, zawsze sprawdzam opinie tutaj i nigdy jeszcze mnie to nie zawiodło. Cieszę się, że istnieją takie portale.

5 / 5 2022-01-10

Bardzo się raduję, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu idealnego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w odnalezieniu naprawdę rzetelnego wykonawcy. Dużym atutem tego serwisu jest, według mnie, fakt, że nie są modyfikowane opinie. Opinię publikuje się szybko na portalu i administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-02

Zanim kliknę przycisk "zamawiam", najpierw sprawdzam opinie innych klientów na temat konkretnego sklepu internetowego i produktu, które znajdują się tutaj. Właściwie już od kilku miesięcy postępuję w ten sposób i jeszcze nigdy nie zostałem oszukany. Gorąco polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na angażowanie się w procesy zwrotów, reklamacji czy rozmów z sprzedawcą.

5 / 5 2021-07-23

Wiele ludzi zdaje sobie sprawę, że podobnie jak politycy, sprzedawcy lubią obiecywać wiele rzeczy, jednakże w życiu bywa z tym różnie - nie zawsze jest tak wspaniale jak w reklamach. Z tego powodu uważam, że zdecydowanie warto, że są serwisy internetowe, które dbają o dobre imię marki i pozwala im się reklamować, a w dodatku pozwalają na lepsze zrozumienie tego, co można ulepszyć. Z kolei nieuczciwi sprzedawcy, którzy nie dotrzymują obietnic, tracą pieniądze, klientów i reputację. To wspaniale!

5 / 5 2020-09-16

Jestem zadowolona po skorzystaniu z usług tej firmy.

Rzetelne opinie o Amado

Amado

Siedziba
Koszalin

WWW
http://amado.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
94 347 70 54

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie