Kategorie: / Komputery

Amado Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Amado
5 / 5 2022-09-03

Zamieszczane są tutaj opinie zarówno o ogólnopolskich producentach, jak również o małych firemkach z mojej okolicy. Prawie zawsze tu wchodzę przed zamówieniem jakiegoś wyrobu w nieznanym mi sklepie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dobrze, że istnieją tego typu portale.

5 / 5 2022-01-10

Ogromnie cieszy mnie, że jestem w stanie pomóc innym osobom w znalezieniu dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście rzetelnego wykonawcy. Wielkim plusem tego serwisu jest, moim zdaniem, brak modyfikowania opinii. Opinia zostaje szybko opublikowana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-01-02

Zanim nacisnę ”zamawiam”, najpierw wchodzę tutaj i weryfikuję opinie innych konsumentów na temat danego e-sklepu i wybranego towaru. Robię tak w zasadzie już od paru miesięcy i ani razu nie dałem się nabrać. Polecam ten portal każdemu, kto nie ma czasu ani nerwów na „zabawę” w wymiany, zwroty, składanie reklamacji czy rozmowy ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-07-23

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w życiu bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach reklamowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie funkcjonują takie serwisy. Solidne, dbające o odbiorcę marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a nieuczciwi sprzedawcy tracą pieniądze, renomę i klientów. Brawo!

5 / 5 2020-09-16

Jestem zadowolona po skorzystaniu z usług tej firmy.

Rzetelne opinie o Amado

Amado

Siedziba
Koszalin

WWW
http://amado.com.pl/

Email
[email protected]

Telefon
94 347 70 54

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie