Kategorie: / Pozostałe

Amarei.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Amarei.pl
5 / 5 2019-01-19

Komunikacja z sprzedawcą była doskonała, obsługa była profesjonalna pod każdym względem. Firma ce***e bardzo dbała o zadowolenie klienta: sklep zaproponował rozwiązania, aby sprostać moim indywidualnym i wyśrubowanym oczekiwaniom. Gorąco polecam :)

5 / 5 2019-01-19

Doskonała komunikacja z sprzedającym, doskonałe obsłużenie na wszystkich poziomach. Firma ce***a się o zadowolenie klienta: sklep zaproponował rozwiązania, aby spełnić moje indywidualne i wysokie oczekiwania. Gorąco polecam :)

5 / 5 2018-12-21

Sklep godny polecenia. Szybka realizacja zamówień. Ewentualne reklamacje produktów wyjaśniane są natychmiast. Chętnie dokonam tam kolejnych zakupów.

5 / 5 2018-05-30

Fotel otrzymałem po 3 dniach od zamówienia. Zależało mi na tak szybkiej dostawie bo stary fotel zakończył swój żywot po urwaniu podłokietnika.

5 / 5 2018-05-29

Jestem bardzo zadowolony z firmy AMAREI, ponieważ traktują swoich klientów bardzo poważnie i indywidualnie. Kupiłem u nich szafkę nocną, a sprzedawca poinformował mnie telefonem, że termin dostawy ulegnie wydłużeniu ze względu na okres świąteczny, co było wcześniej zaznaczone w ofercie. Dodatkowo powiadomił mnie też, że producent wprowadził niewielką zmianę w kolorze szafki i zapytał, czy chcę podtrzymać zamówienie. Niestety, gdy otrzymałem szafkę, okazało się, że jedna z szuflad była mocno uszkodzona z przyczyn niezależnych od sprzedawcy. Mimo to, sprzedawca zaoferował mi zwrot pieniędzy bez problemów i zorganizował kuriera do ich odbioru. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a obsługa była bardzo miła i pomocna. Zdecydowanie polecam.

5 / 5 2018-04-25

Kupiłam krzesła K104 i bardzo jestem zadowolona. Krzesła przyszły bardzo dobrze zapakowane.

2017-11-26

Kupiłam fotelik dla dziecko w ślicznym pomarańczowym kolorze. Moja Julka jest zachwycona. Dodam, ze dostawa była expresowa, a kurier bardzo miły.

Rzetelne opinie o Amarei.pl

Amarei.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://amarei.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie