Kategorie: / Pozostałe

Amarei.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Amarei.pl
5 / 5 2019-01-19

Świetny kontakt ze sprzedającym, profesjonalna obsługa w każdym wymiarze. Firmę ce***e duża troska o zadowolenie klienta: sklep zaproponował rozwiązania, aby sprostać moim indywidualnym i wysokim oczekiwaniom. Polecam :)

5 / 5 2018-12-21

Sklep godny polecenia. Szybka realizacja zamówień. Ewentualne reklamacje produktów wyjaśniane są natychmiast. Chętnie dokonam tam kolejnych zakupów.

5 / 5 2018-05-30

Fotel otrzymałem po 3 dniach od zamówienia. Zależało mi na tak szybkiej dostawie bo stary fotel zakończył swój żywot po urwaniu podłokietnika.

5 / 5 2018-05-29

Polecam firmę AMAREI jako wyjątkowo solidną i bardzo poważnie oraz indywidualnie traktującą klientów. Kupiłem w tej firmie szafkę nocną. Sprzedawca powiadomił mnie telefonicznie, że termin dostawy ulegnie wydłużeniu ze względu na okres świąteczny (chociaż taka uwaga i tak była w ofercie). Także uprzedził mnie telefonicznie, że producent nieco zmienił kolor i zapytał czy podtrzymuję zamówienie. Kurier dostarczył mi szafkę, w której szuflada była mocno uszkodzona, z przyczyn niezależnych od sprzedawcy. Wiadomo, że w razie reklamacji pierwszeństwo ma wymiana towaru na wolny od wad. Sprzedawca bez problemu zgodził się jednak (a nie musiał) na zwrot zapłaty i sam załatwił kuriera, który odebrał zwrot. Pieniądze zwrócono mi natychmiast. Wszystko sprawnie, grzecznie, z dużą chęcią pomocy i dobrej woli. W PEŁNI POLECAM.

5 / 5 2018-04-25

Kupiłam krzesła K104 i bardzo jestem zadowolona. Krzesła przyszły bardzo dobrze zapakowane.

2017-11-26

Kupiłam fotelik dla dziecko w ślicznym pomarańczowym kolorze. Moja Julka jest zachwycona. Dodam, ze dostawa była expresowa, a kurier bardzo miły.

Rzetelne opinie o Amarei.pl

Amarei.pl

Siedziba
Kraków

WWW
http://amarei.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie