Kategorie: / Pozostałe

Amberhouse.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.44
opinie o Amberhouse.pl
2 / 5 2019-03-23

Nie mogę polecić. Złożyłam zamówienie, ale okazuje się, że zamówionego towaru nie ma. Minęło już miesiąc od złożenia zamówienia i nadal nie otrzymałam ani towaru, ani zwrotu pieniędzy. Próbuje dzwonić, ale nikt nie odbiera telefonów, a na moje maile nie reagują.

2 / 5 2019-03-23

Nie mogę polecić tego miejsca! Złożyłam zamówienie na produkt, ale okazało się, że nie jest dostępny. Minęło już miesiąc od momentu złożenia zamówienia i nadal nie otrzymałam ani towaru, ani zwrotu pieniędzy. Nie odbierają telefonów i nie reagują na maile.

5 / 5 2019-01-09

wszystko super, ekspresowa wysyłka, polecam

2018-12-03

Sklep godny polecenia . Świetny asortyment ,przy w miarę normalnych cenach .Fachowa obsługa ,dobry kontakt .

5 / 5 2018-11-23

Wow. Fajne ubranko kupiłem dla Reksia:) Bardzo dobrze zaopatrzony sklep ,polecam innym

5 / 5 2018-10-26

Wszystko profesjonalnie załatwione. Bardzo szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem i wart swojej ceny. Polecam!

1 / 5 2018-09-15

To straszne wydarzenie! Żadnych rezultatów pomimo moich zakupów i zapłaty! W przyszłości lepiej robić zakupy na Allegro, gdzie można od razu zobaczyć opinie o sprzedawcach. Postanawiam zgłosić tę sytuację odpowiednim służbom, ponieważ czuję się oszukana przez sklep Amberhouse!

1 / 5 2018-09-15

Straszna sytuacja! Wydałam pieniądze na zakup, a efektu żadnego! W przyszłości lepiej robić zakupy na Allegro, tam można od razu zobaczyć opinie o sprzedawcach. Zamierzam zgłosić tę sprawę odpowiednim instytucjom, ponieważ czuję się oszukana przez sklep Amberhouse!

5 / 5 2018-09-14

Uważam, że powinno się stać stałym klientem w sklepie internetowym Amberhouse. Prawie wszystkie rzeczy dla moich zwierząt kupuję na tej stronie. Kontakt telefoniczny jest bardzo dobry, a wybór produktów jest duży. Z czystym sumieniem polecam.

5 / 5 2018-09-14

Jestem przekonany, że opłaca się stać stałym klientem w amberhouse. Prawie wszystkie moje zakupy dla moich zwierząt robię na ich stronie internetowej. Mają świetną obsługę telefoniczną oraz szeroki wybór produktów. Z czystym sumieniem polecam.

1 / 5 2018-04-04

Drodzy Klienci! Chciałabym przestrzec przed firmą Amberhouse. Zachęcam do zapoznania się z różnymi opiniami i komentarzami osób, które doświadczyły podobnego traktowania. Kontakt z tą firmą jest niemożliwy - nie odbierają telefonów ani nie odpowiadają na maile. Kilka tygodni temu zakupiłam kokardki dla psów za 88,66 złotych i zrobiłam przelew jeszcze tego samego dnia. Do dzisiaj, po ponad miesiącu, nie udało mi się uzyskać kontaktu z firmą i nie otrzymałam zwrotu pieniędzy za niezrealizowane zamówienie. Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która miała problemy z tą firmą. Firma podaje różne wymówki, np. sytuację zdrowotną, ale jest to jedynie oszustwo. Przez telefon na podany numer nie można się dodzwonić, a klienci są ignorowani. Lepiej szukać zakupów u konkurencji, aby uniknąć straconych pieniędzy. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże komuś w wyborze sklepu internetowego. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata K.

5 / 5 2018-03-28

Po raz kolejny robię tu zakupy .Jak dla mnie szybko miło i tanio .Duuuuży asortyment ,a taki niepozorny sklep:)

5 / 5 2018-01-06

Zgłosiłam zamówienie dwa miesiące temu. Po upływie dwóch tygodni otrzymałam przesyłkę, ale niestety była niekompletna. Od tego czasu nie mogę nawiązać kontaktu, ponieważ nie odbierają telefonów ani nie odpowiadają na moje maile. Przedtem robiłam dużo zamówień i wszystko przebiegało bez problemów, dlatego jestem bardzo zdziwiona sytuacją, która teraz się pojawiła.

2 / 5 2017-12-11

Nie mogę polecić tego sklepu. Miałem zawsze dobrą opinię o nim, ponieważ oferował szeroki wybór produktów i był moim stałym dostawcą. Niestety po moim ostatnim zamówieniu, zamierzam z niego zrezygnować i odradzać innym, ponieważ sklep przestał dbać o swoich klientów. Mimo oczekiwania na moje zamówienie przez trzy tygodnie, otrzymałem tylko część zamówienia, a niektóre produkty, które zamówiłem, były już niedostępne. Także, zamiast zamówionych produktów, dostałem tylko te, które były dostępne w magazynie. Na dodatek, przysłali mi szampon, zamiast odżywki, którą zamówiłem. Chociaż kontakt z obsługą klienta był dość dobry, musiałem zapłacić dodatkowo za przesyłkę odżywki, która nie została do mnie wysłana. Z żalem muszę powiedzieć, że nie polecam tego sklepu, ale mam nadzieję, że zmienią swoje podejście i będą bardziej profesjonalni w swojej pracy.

0 / 5 2017-12-06

Jestem doszczętnie rozczarowana, gdyż przelałam pieniądze, ale nie otrzymałam żadnego towaru. Tylko raz udało mi się skontaktować telefonicznie, poza tym nie otrzymałam żadnych odpowiedzi na moje maile. Jednak dostrzegam, że jest więcej osób, które są w tej samej sytuacji.

0 / 5 2017-12-06

Jestem rozczarowana, bo zainwestowałam swoje pieniądze, ale nie otrzymałam żadnego towaru. Udało mi się porozmawiać z kimś tylko raz, ale od tego czasu nie uzyskałam odpowiedzi na moje maile. Jednak widzę, że nie tylko ja mam ten sam problem.

1 / 5 2017-08-25

trzymać się z dala, brak kontaktu, brak towaru i zwrotu pieniedzy.

5 / 5 2017-07-08

Uważam, że opłaca się stać stałym klientem w sklepie Amberhouse. Prawie wszystkie zakupy dla moich zwierzaków wykonuję na tej stronie internetowej. Kontakt telefoniczny jest bardzo dobry, a wybór produktów duży. Szczerze polecam.

5 / 5 2017-07-08

Uważam, że warto regularnie korzystać z usług Amberhouse i zostać ich stałym klientem. Prawie wszystkie zakupy dotyczące moich zwierząt robię na ich stronie internetowej. Komunikacja telefoniczna z nimi jest bardzo dobra, a mają również szeroki wybór produktów. Mogę z czystym sumieniem polecić ich wszystkim.

2017-06-10

Godny polecenia Sklep! Naprawde warto zakupy robić u nich,tanie ceny wszystko mają ,czasami czekalam tydzien na paczke ale warto .

Rzetelne opinie o Amberhouse.pl

Amberhouse.pl

Siedziba
Bydgoszcz

WWW
http://www.amberhouse.pl

Email
[email protected]

Telefon
601 39 45 57

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie