Kategorie: / Pozostałe

Americanoutlet.shop.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Americanoutlet.shop.pl
5 / 5 2019-02-02

Zakupiłam raz w tym sklepie i muszę przyznać, że wszystko przebiegło pomyślnie. Sklep utrzymywał dobry kontakt ze mną, a zamówiony towar dotarł dokładnie taki, jak zamierzałam. Ponieważ wszystko odbyło się zgodnie z planem, szczerze polecam ten sklep.

5 / 5 2019-02-02

Jednorazowo zdecydowałam się na zakup w tym konkretnym sklepie i muszę przyznać, że wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Nawiązałam dobry kontakt ze sklepem, a zamówiony towar został dostarczony bez żadnych problemów i zgodnie z ustalonym terminem. Szczerze polecam ten sklep innym osobom.

5 / 5 2018-08-12

Witam wszystkich czytających :-); jestem wymagającą klientką, która często robi zakupy na Allegro i natknęłam się tam na ten sklep internetowy. Kupowałam tam kilka razy, wykorzystując nawet zniżki dla stałych klientów. Produktów były oryginalne, a ich opisy były dokładnie opisane. Jeśli miałam jakieś pytania, otrzymywałam szybką odpowiedź. Przy każdym produkcie znajdowała się informacja o dostępności, więc wybierałam te, które były dostępne "od ręki". Wysyłka była realizowana następnego dnia po otrzymaniu płatności, a czasem nawet tego samego dnia. Kontakt z zespołem sklepu był bardzo miły, korzystałam z maila i nawet raz dzwoniłam na podany numer. Bardzo oceniam tę ekipę za profesjonalizm! Pozdrawiam serdecznie. P.S. Chcę podkreślić, że jestem rzeczywistą klientką i nie mam celu wychwalania sklepu.

0 / 5 2017-09-03

Zamówiłem koszulkę polo marki TH w rozmiarze XL, których wymiary były podane na stronie internetowej. Jednak po otrzymaniu zamówienia pocztą, okazało się, że koszulka była znacznie większa, prawdopodobnie w rozmiarze 2XL lub 3XL. Mimo to, na koszulce znajdowała się wszywka z oznaczeniem XL na kołnierzyku, co sugerowało, że to oryginalny produkt. Chociaż miałem możliwość odesłania produktu, niestety nie byłem w domu w ciągu 10 dni od dostarczenia zamówienia, więc nie mogłem tego zrobić.

5 / 5 2017-05-08

Zamawiam często w tym sklepie. Mają sporo towaru i w dobrych cenach. Towary oryginalne i zawsze docierają do mnie na czas. Polecam ten sklep ;)

Rzetelne opinie o Americanoutlet.shop.pl

Americanoutlet.shop.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.americanoutlet.shop.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie