Kategorie: / Pozostałe

Americanoutlet.shop.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Americanoutlet.shop.pl
5 / 5 2019-02-02

Dokonałam jednego zakupu w tym sklepie i jak na ten jeden raz wszystko wypadło ok. Dobry kontakt ze sklepem,towar przyszedł taki jak zamawiałam,o czasie. Szczerze mogę polecić ten sklep.

5 / 5 2018-08-12

Dzień dobry wszystkim czytającym :-)); jestem konkretną, ale dosyć wymagającą kupującą. Sporo kupuję na Allegro i tam też trafiłam do tego sklepu internetowego. Zakupów dokonywałam wielokrotnie, nawet korzystając ze zniżek dla stałych klientów. Towar jak najbardziej oryginalny; opisy szczegółowe, a w przypadku zapytania o jakiś detal szybka odpowiedź; przy każdym artykule informacja dot. dostępności i wybierałam dostępne "od ręki", a nie z dostawą ze Stanów; wysyłka następnego dnia po otrzymaniu należności, a bywało, że tego samego dnia; przemiły kontakt e-mail'owy, a nawet raz dzwoniłam na podany nr Ekipę sklepu oceniam bardzo wysoko za profesjonalizm !!!!! Serdecznie pozdrawiam P.S. Naprawdę jestem kupującą i nie mam interesu, żeby zachwalać

2017-09-03

Zamówiłem koszulkę polo TH w rozmiarze XL. Wymiary koszulki były podane na stronie internetowej. Otrzymałem pocztą zamówioną koszulkę, która była w rozmiarze worka a nie XL. Pewnie to był 2XL albo 3XL. Rozmiary koszulki się nie zgadzały .Ale na koszulce, która była oryginalna wg mnie, była wszywka na kołnierzyku XL (!!) Oczywiście mogłem odesłać towar w ciągu 10 dni (do USA?)ale niestety w ciągu 10 dni od dostarczenia nie było mnie w domu, więc wszystko przepadło.

5 / 5 2017-05-08

Zamawiam często w tym sklepie. Mają sporo towaru i w dobrych cenach. Towary oryginalne i zawsze docierają do mnie na czas. Polecam ten sklep ;)

Rzetelne opinie o Americanoutlet.shop.pl

Americanoutlet.shop.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.americanoutlet.shop.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie