Kategorie: / Handel / Zdrowie i uroda

AMEXIM-K.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AMEXIM-K.pl
5 / 5 2022-07-26

Mam przekonanie, że każdy powinien mieć możliwość wyrażenia swojej opinii na temat produktów, usług i sprzedawców, z którymi rzeczywiście się zetknął. Oczywiście, gusty są różne i to nie jest punkt do dyskusji, ale jeżeli zauważam, że pewna firma zyskuje przeważnie negatywne oceny, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ bez wątpienia coś jest nie tak.

5 / 5 2022-04-14

W ostatnich latach przeglądałem opinie użytkowników o firmach i ich portfelach wyłącznie na Google i w mediach społecznościowych. Teraz sprawdzam je również tutaj. Niekiedy opinie są wyraźnie napisane pod wpływem emocji, co utrudnia poznanie samego produktu. Jednakże, jestem pewien, że właściciele nie usuwają komentarzy, co zwiększa moją pewność w przejrzystości opinii.

5 / 5 2018-05-24

Z radością rekomendujemy firmę AMEXIM-K Anna i Marek Stryjek Spółkę Jawna jako partnera biznesowego. Nasza dotychczasowa współpraca była zrealizowana terminowo i w sposób fachowy. Ważne jest zwrócenie uwagi na łatwość nawiązywania kontaktu i szybkość reakcji pracowników, którzy są bardzo kompetentni. Wierzymy, że nasza dalsza współpraca będzie przyjemna i miła, a usługi będą świadczone na wysokim poziomie.

Rzetelne opinie o AMEXIM-K.pl

AMEXIM-K.pl

Siedziba
Łódź

WWW
http://www.amexim-k.pl/

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie