Kategorie: / Finanse i ubezpieczenia / Motoryzacja / Usługi / Pozostałe

AMG AUTO Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 4.50
opinie o AMG AUTO Sp. z o.o.
5 / 5 2022-04-29

Zawsze upewniam się, że recenzje, które piszę, są publikowane bez ingerencji moderatora. Wszystkie moje komentarze są publikowane od razu, niezależnie od ich treści i od tego, czy dotyczą małej firmy, czy wielkiej korporacji. Nie pozwalacie się zastraszyć i to zasługuje na szacunek.

5 / 5 2021-06-22

Tutaj można znaleźć opinie zarówno o dużych firmach, jak i o małych biznesach z mojego miasta. Często korzystam z tego miejsca przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i zawsze byłem zadowolony. To świetne, że powstają takie serwisy.

5 / 5 2021-06-22

Tutaj można znaleźć recenzje zarówno o dużych firmach, jak i o małych lokalnych przedsiębiorstwach z mojego miasta. Często korzystam z tego miejsca przed zakupem produktów lub usług w nowych miejscach i zawsze mogę na nie polegać. Dobrze, że powstają tego rodzaju platformy.

3 / 5 2017-12-01

Postanowiłem nabyć pojazd, który miał 174 000 kilometrów według ogłoszenia. Niestety, po przeprowadzeniu kontroli ASO okazało się, że faktyczny przebieg to 308 000 kilometrów! Firma AMG AUTO oraz osoba, która mi sprzedała samochód, nie chcą wziąć na siebie odpowiedzialności za ten fakt. Zdecydowanie nie polecam kupowania auta w tym miejscu i zalecam sprawdzenie historii pojazdu przez VIN lub ze współkupującymi osobami. Sprzedający odmawia odpowiedzialności, dlatego zgłosiłem sprawę organom ścigania i mam nadzieję, że uczciwość zwycięży.

Rzetelne opinie o AMG AUTO Sp. z o.o.

AMG AUTO Sp. z o.o.

Siedziba
Konik Nowy

WWW
http://www.amgauto.pl

Email
[email protected]

Telefon
227602680

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie