Kategorie: / Pozostałe

Amigopc.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.70
opinie o Amigopc.pl
0 / 5 2019-03-23

W sklepie nie było żadnego towaru, ale kasjerzy brali pieniądze tak, jakby mieli coś do sprzedania. Powiedzieli mi, że muszą sprowadzić towar z magazynu, ale po dwóch tygodniach musiałem sam do nich zadzwonić. Wtedy okazali, że nie są w stanie załatwić tego sprzętu. To naprawdę śmieszne.

0 / 5 2019-03-23

Nie było dostępnych produktów, ale oni zbierają pieniądze, tak jakby mieli towar. Powiedzieli mi, że muszą sprowadzić towar ze swojego magazynu, ale po dwóch tygodniach interwencji z mojej strony przekazali mi, że nie są w stanie załatwić tego sprzętu. To jest naprawdę śmieszne.

1 / 5 2019-03-07

To jest naprawdę straszna sytuacja. Oddałem mój dysk twardy na gwarancji ponad miesiąc temu i teraz nie mam żadnej informacji od tej firmy. Mam pewne wątpliwości, czy może nawet zbankrutowali? Nie odbierają żadnych telefonów, a oddział w Krakowie został już zamknięty. Wydaje mi się, że firma przechodzi poważne problemy finansowe. Chciałbym zasugerować innym, aby ostrożnie podchodzili do zakupów w tej firmie. Ja osobiście straciłem pieniądze na ten dysk twardy i teraz jestem w tyle.

3 / 5 2019-02-24

Zdecydowanie nie polecam kontaktowania się z tym sklepem! 1. Mimo deklarowanego czasu realizacji zamówienia na stronie internetowej wynoszącego 2-3 dni, rzeczywistość jest inna. Czekałem już 8 dni, co stanowi wprowadzanie konsumentów w błąd. 2. Nie odpowiadają na e-maile. 3. Nie informują o stanie zamówienia. 4. Na infolinii nie odbierają telefonów, trzeba wykręcić numer kilka razy, zanim ktoś odbierze. A to nie koniec - osobę, która odbierze, należy przekonać, aby podała informacje na temat zamówienia. Pracownik infolinii potrafi nieuczciwie kłamać, mówiąc mi, że zamówienie jest gotowe do wysyłki i zostanie wysłane następnego dnia. Po 3 dniach dzwonię i pytam o status zamówienia, a kobieta mówi, że musi to sprawdzić i oddzwoni do mnie w ciągu 15 minut. Niestety, nie oddzwoniła. Po 4 godzinach dzwonię ponownie i inna osoba odbiera, a sytuacja powtarza się! Co się dzieje, Amigo?! Pamiętajcie, że to klienci dają wam zarobić pieniądze i powinniście się o nich troszczyć. JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI W TYM SKLEPIE! P.S. Nigdy nie sądziłem, że będę musiał napisać taką opinię :(

2019-02-17

Bardzo dobra obsługa i chęć pomocy klientowi. Tak trzymać!

3 / 5 2019-02-10

Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie. Użyłem PayU do przedpłaty i już od tygodnia czekam na wysyłkę, ale nic się nie dzieje. Próbowałem dotrzeć do nich mailowo i telefonicznie, lecz to nie pomogło. Albo nie odbierają telefonów, albo wyjaśniają, że już wysłali, albo mówią, że wysłają dzisiaj. To już trzeci raz w ostatnich dniach. To firma z 4 sklepami, więc jak nie mogą wysłać przesyłki przez kuriera? Być może oferują produkty, których nie mają. Nie wiem, ale odradzam robienie zakupów w tym sklepie, gdyż jest to bardzo nieprzyjemne doświadczenie.

5 / 5 2019-02-03

Wszystko w najlepszym porządku.Szybko sprawnie i zgodnie z opisem. Serdecznie polecam.

5 / 5 2019-01-29

Kolejny udany zakup. Jak najbardziej polecam.

2019-01-19

Zamawiałam zestaw komputerowy w oddziale w Kielcach Bardzo miła ,fachowa obsługa Kontakt mailowy i telefoniczny rewelacyjny.

5 / 5 2019-01-12

Wszystko ok, kupiłem myszkę przez paczkomat i dwa dni później ją odebrałem. Zero problemów.

2018-12-15

Bardzo dobra cena i obsługa.

2018-11-27

Wszystko w porządku.

2018-11-08

Wszystko w jak najlepszym porządku.

0 / 5 2018-10-05

24 stycznia kupiłem kości RAM w sklepie Amigo.pc, gdzie były przecenione i była ich duża ilość. Następnego dnia udałem się do sklepu w Warszawie, gdzie powiedziano mi, że towar będzie dostępny dopiero 28 stycznia. 29 stycznia skontaktowałem się ponownie ze sklepem, ale kości nie były jeszcze dostępne i miały dotrzeć 31 stycznia. Tego dnia otrzymałem prośbę o odebranie kości, ale gdy je odebrałem, okazało się, że nie są zgodne z moim zamówieniem z powodu pomyłki. Termin odbioru był wielokrotnie przekładany, aż do 6 lutego, kiedy to kupiłem kości w innym sklepie. Wybrałem odbiór osobisty, aby proces przebiegał szybciej. W ciągu tych dwóch tygodni, kiedy czekałem na kości, stan magazynowy pozostawał bardzo duży.

5 / 5 2018-09-19

Zdecydowanie polecam. Doskonały kontakt i szybka wysyłka. To nie pierwszy towar który u nich kupuję.

0 / 5 2018-09-11

Mimo niskiej ceny, często jest to sprzęt awaryjny. Po 6 miesiącach mojego komputera, dysk padł, co spowodowało problemy. Pomimo naprawy na gwarancji, musiałem jednak zapłacić za przesyłkę. Było również brak informacji odnośnie odbioru przesyłki oraz co dalej. Po kilku telefonach spotkałem się z klasyczną spychologią - twierdzili, że to nie ja kupiłem sprzęt, a znajomy. Nie wiadomo gdzie teraz sprzęt się znajduje, a do wykonania testów potrzebują 10 dni. Przed zakupem warto zastanowić się, czy cena nie okupiona jest kiepskim wsparciem i dodatkowymi kosztami.

5 / 5 2018-08-04

Polecam! Bardzo niskie ceny!

0 / 5 2018-06-23

Chciałbym ostrzec wszystkich potencjalnych nabywców przed tą firmą, ponieważ doświadczyłem poważnych problemów. Na początku, zamówiony przeze mnie towar otrzymałem w zupełnie innym stanie niż oczekiwałem. Dodatkowo, po zaledwie dwóch miesiącach użytkowania, produkt się popsuł. Od 16 stycznia czekam na zwrot sprzętu, ale niestety sprzedawca nie reaguje na moje reklamacje od siedmiu tygodni. Absolutnie nie dostaję żadnej odpowiedzi na moje maile. Teraz jestem pozbawiony zarówno pieniędzy, jak i sprzętu.

3 / 5 2018-05-01

Od dwudziestego pierwszego grudnia 2015 roku do dzisiaj, czyli przez dziesięć dni, nie jestem w stanie otrzymać zamówionego i opłaconego dysku SSD. Mimo moich licznych rozmów telefonicznych, nie otrzymałem żadnego terminu realizacji mojego zamówienia. Jedyne, co usłyszałem, to obietnicę, że zostanie ono dostarczone "jutro". W związku z tym, zwróciłem się do rzecznika konsumenta przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej. Zdecydowanie ODRADZAM robienie zakupów w tej firmie i polecam omijać ją szerokim łukiem.

2018-03-27

Odebrałem dzisiaj konsole u nic, wszystko przebiegło dobrze.

Rzetelne opinie o Amigopc.pl

Amigopc.pl

Siedziba
WARSZAWA

WWW
http://www.amigopc.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
608921414

Logowanie