Kategorie: / Pozostałe

Amigopc.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.70
opinie o Amigopc.pl
0 / 5 2019-03-23

W sklepie nie było żadnego towaru, ale kasjerzy brali pieniądze tak, jakby mieli coś do sprzedania. Powiedzieli mi, że muszą sprowadzić towar z magazynu, ale po dwóch tygodniach musiałem sam do nich zadzwonić. Wtedy okazali, że nie są w stanie załatwić tego sprzętu. To naprawdę śmieszne.

0 / 5 2019-03-23

Nie było dostępnych produktów, ale oni zbierają pieniądze, tak jakby mieli towar. Powiedzieli mi, że muszą sprowadzić towar ze swojego magazynu, ale po dwóch tygodniach interwencji z mojej strony przekazali mi, że nie są w stanie załatwić tego sprzętu. To jest naprawdę śmieszne.

1 / 5 2019-03-07

To jest naprawdę straszna sytuacja. Oddałem mój dysk twardy na gwarancji ponad miesiąc temu i teraz nie mam żadnej informacji od tej firmy. Mam pewne wątpliwości, czy może nawet zbankrutowali? Nie odbierają żadnych telefonów, a oddział w Krakowie został już zamknięty. Wydaje mi się, że firma przechodzi poważne problemy finansowe. Chciałbym zasugerować innym, aby ostrożnie podchodzili do zakupów w tej firmie. Ja osobiście straciłem pieniądze na ten dysk twardy i teraz jestem w tyle.

3 / 5 2019-02-24

Zdecydowanie nie polecam kontaktowania się z tym sklepem! 1. Mimo deklarowanego czasu realizacji zamówienia na stronie internetowej wynoszącego 2-3 dni, rzeczywistość jest inna. Czekałem już 8 dni, co stanowi wprowadzanie konsumentów w błąd. 2. Nie odpowiadają na e-maile. 3. Nie informują o stanie zamówienia. 4. Na infolinii nie odbierają telefonów, trzeba wykręcić numer kilka razy, zanim ktoś odbierze. A to nie koniec - osobę, która odbierze, należy przekonać, aby podała informacje na temat zamówienia. Pracownik infolinii potrafi nieuczciwie kłamać, mówiąc mi, że zamówienie jest gotowe do wysyłki i zostanie wysłane następnego dnia. Po 3 dniach dzwonię i pytam o status zamówienia, a kobieta mówi, że musi to sprawdzić i oddzwoni do mnie w ciągu 15 minut. Niestety, nie oddzwoniła. Po 4 godzinach dzwonię ponownie i inna osoba odbiera, a sytuacja powtarza się! Co się dzieje, Amigo?! Pamiętajcie, że to klienci dają wam zarobić pieniądze i powinniście się o nich troszczyć. JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI W TYM SKLEPIE! P.S. Nigdy nie sądziłem, że będę musiał napisać taką opinię :(

2019-02-17

Bardzo dobra obsługa i chęć pomocy klientowi. Tak trzymać!

3 / 5 2019-02-10

Nie polecam robienia zakupów w tym sklepie. Użyłem PayU do przedpłaty i już od tygodnia czekam na wysyłkę, ale nic się nie dzieje. Próbowałem dotrzeć do nich mailowo i telefonicznie, lecz to nie pomogło. Albo nie odbierają telefonów, albo wyjaśniają, że już wysłali, albo mówią, że wysłają dzisiaj. To już trzeci raz w ostatnich dniach. To firma z 4 sklepami, więc jak nie mogą wysłać przesyłki przez kuriera? Być może oferują produkty, których nie mają. Nie wiem, ale odradzam robienie zakupów w tym sklepie, gdyż jest to bardzo nieprzyjemne doświadczenie.

5 / 5 2019-02-03

Wszystko w najlepszym porządku.Szybko sprawnie i zgodnie z opisem. Serdecznie polecam.

5 / 5 2019-01-29

Kolejny udany zakup. Jak najbardziej polecam.

2019-01-19

Zamawiałam zestaw komputerowy w oddziale w Kielcach Bardzo miła ,fachowa obsługa Kontakt mailowy i telefoniczny rewelacyjny.

5 / 5 2019-01-12

Wszystko ok, kupiłem myszkę przez paczkomat i dwa dni później ją odebrałem. Zero problemów.

2018-12-15

Bardzo dobra cena i obsługa.

2018-11-27

Wszystko w porządku.

2018-11-08

Wszystko w jak najlepszym porządku.

0 / 5 2018-10-05

24 stycznia kupiłem kości RAM w sklepie Amigo.pc, gdzie były przecenione i była ich duża ilość. Następnego dnia udałem się do sklepu w Warszawie, gdzie powiedziano mi, że towar będzie dostępny dopiero 28 stycznia. 29 stycznia skontaktowałem się ponownie ze sklepem, ale kości nie były jeszcze dostępne i miały dotrzeć 31 stycznia. Tego dnia otrzymałem prośbę o odebranie kości, ale gdy je odebrałem, okazało się, że nie są zgodne z moim zamówieniem z powodu pomyłki. Termin odbioru był wielokrotnie przekładany, aż do 6 lutego, kiedy to kupiłem kości w innym sklepie. Wybrałem odbiór osobisty, aby proces przebiegał szybciej. W ciągu tych dwóch tygodni, kiedy czekałem na kości, stan magazynowy pozostawał bardzo duży.

5 / 5 2018-09-19

Zdecydowanie polecam. Doskonały kontakt i szybka wysyłka. To nie pierwszy towar który u nich kupuję.

0 / 5 2018-09-11

Mimo niskiej ceny, często jest to sprzęt awaryjny. Po 6 miesiącach mojego komputera, dysk padł, co spowodowało problemy. Pomimo naprawy na gwarancji, musiałem jednak zapłacić za przesyłkę. Było również brak informacji odnośnie odbioru przesyłki oraz co dalej. Po kilku telefonach spotkałem się z klasyczną spychologią - twierdzili, że to nie ja kupiłem sprzęt, a znajomy. Nie wiadomo gdzie teraz sprzęt się znajduje, a do wykonania testów potrzebują 10 dni. Przed zakupem warto zastanowić się, czy cena nie okupiona jest kiepskim wsparciem i dodatkowymi kosztami.

5 / 5 2018-08-04

Polecam! Bardzo niskie ceny!

0 / 5 2018-06-23

Chciałbym ostrzec wszystkich potencjalnych nabywców przed tą firmą, ponieważ doświadczyłem poważnych problemów. Na początku, zamówiony przeze mnie towar otrzymałem w zupełnie innym stanie niż oczekiwałem. Dodatkowo, po zaledwie dwóch miesiącach użytkowania, produkt się popsuł. Od 16 stycznia czekam na zwrot sprzętu, ale niestety sprzedawca nie reaguje na moje reklamacje od siedmiu tygodni. Absolutnie nie dostaję żadnej odpowiedzi na moje maile. Teraz jestem pozbawiony zarówno pieniędzy, jak i sprzętu.

3 / 5 2018-05-01

Od dwudziestego pierwszego grudnia 2015 roku do dzisiaj, czyli przez dziesięć dni, nie jestem w stanie otrzymać zamówionego i opłaconego dysku SSD. Mimo moich licznych rozmów telefonicznych, nie otrzymałem żadnego terminu realizacji mojego zamówienia. Jedyne, co usłyszałem, to obietnicę, że zostanie ono dostarczone "jutro". W związku z tym, zwróciłem się do rzecznika konsumenta przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej. Zdecydowanie ODRADZAM robienie zakupów w tej firmie i polecam omijać ją szerokim łukiem.

2018-03-27

Odebrałem dzisiaj konsole u nic, wszystko przebiegło dobrze.

0 / 5 2018-03-20

Produkt zgodny z opisem, kontakt z sprzedawcą był świetny, przesyłka dotarła bardzo szybko, zakupy w tym sklepie to sama przyjemność, gorąco POLECAM!!!

3 / 5 2018-03-13

Odradzam, towar niezgodny - brak mocowań dysku SSD. Nie odpowiadają na reklamacje.

2018-03-07

Bardzo dobry i solidny sklep, mam nadzieje ze w przyszłości rozwiną swój asortyment.

5 / 5 2018-02-26

Kupiłem u nich Klawiaturę A4TECH 800L przedwczoraj a dzisiaj już ją mam. Wszystko OK

2018-02-06

Dobry kontakt towar nie tyle zgodny co lepszy w tej samej cenie Sprzedawca zna się na branży, wielki pozytyw :)

3 / 5 2018-01-31

Stanowczo nie polecam: niezabezpieczenie zakupionego przedmiotu przed wysyłką (są to klocki Lego dla dziecka) pomimo prośby - w efekcie, opakowanie zostało zniszczone. (Klocki zostały wysłane w zwykłej foliowej torbie.) Obsługa klienta jest żenująca - sprzedawca twierdzi, że uszkodzenie powstało podczas otwierania paczki.

5 / 5 2018-01-29

Transakcja przebiegła pomyślnie. Szybka wysyłka Polecam.

5 / 5 2018-01-17

Wszystko gra, odbiór osobisty Kielce. Polecam

2018-01-15

Dobra obsługo i fajny sklep jednak pewnego dnia ściągam radiator od zakupionego (i złożonego w sklepie pc)a pasty termoprzewodzącej może z dwie kropelki

3 / 5 2017-12-22

Zdecydowanie odradzam robienie zakupów w tym sklepie! Ich asortyment jest fikcyjny i nie posiadają towaru. Choć na stronie internetowej widnieje informacja, że w magazynie jest duże zapasy, to w praktyce ten stan odnosi się tylko do hurtownika, skąd dostarczają produkty. Rezultatem takiej polityki firmy jest bardzo długi czas oczekiwania na zamówienia (nawet 5 dni) lub groźba nieotrzymania zamówionych produktów (zdarza się, że magicznie stan magazynowy zostaje opróżniony). To nieodpowiedzialne podejście do klientów!

2 / 5 2017-12-12

Nie polecam. Towar niby dostępny, wysyłka niby natychmiastowa - a jak przychodzi co do czego, to kicha.

2 / 5 2017-11-26

Nie polecam tej firmy, gdyż miałem kłopoty z zamówieniem i odbiorem zestawu komputerowego. Pomimo obiecanej dostawy w ciągu 3 dni, musiałem czekać tydzień, a także niektóre elementy były niedostępne i musiałem zgodzić się na zamienniki. Co więcej, karta graficzna zaczęła się psuć po dwóch miesiącach. Firmy często nie udzielały mi informacji na temat postępu przygotowań do odbioru mojego zamówienia i nie spełniali swoich obietnic o oddzwonieniu. Gratisy, które otrzymałem również były wadliwe, a przejściówki do monitora nie zostały dołączone do zamówienia. To był mój jedynowy kontakt z tą firmą i już więcej z nią nie będę robił interesów.

2 / 5 2017-11-23

Sklep, z którym miałam do czynienia, okazał się niegodny zaufania. Długo czekałam na przesyłkę, mimo że opłaciłam zamówienie z góry. Dodatkowo, sklep próbował mnie oszukać, nie odpowiadając na moje maile. Kiedy wreszcie otrzymałam towar, okazał się niekompletny i niezgodny z opisem. Ponownie zostałam oszukana. Na koniec, całkowicie utraciłam kontakt ze sklepem. Według mojego doświadczenia, nie polecam go nikomu innemu.

0 / 5 2017-11-13

odałem tablet do odbioru osobistego w Radomiu, jednak firma okazała się bardzo nieprofesjonalna. Sprzedawca próbował mi wcisnąć używany tablet z uszkodzonym opakowaniem i twierdził, że mój zamówiony produkt jest niedostępny. Został obiecony zamówienie tabletu z hurtowni, jednak po kilku godzinach otrzymałem e-mail z niepodpisanej osoby, informujący mnie o niemożności zrealizowania mojego zamówienia. Co gorsze, na stronie internetowej tej firmy widnieje informacja o "dużej ilości" dostępnych tabletów.

0 / 5 2017-10-07

Sklep jest naprawdę świetny. Kupiłem u nich komputer i byłem bardzo zadowolony, ponieważ wszystko było dostarczone na czas, a części były zgodne z opisem i w idealnym stanie fabrycznym. Obsługa jest również bardzo miła - doradza w wielu kwestiach nie tylko po to, aby zarobić, ale głównie z myślą o dobru klienta. Ponadto, są skłonni odpowiedzieć na większość pytań.

5 / 5 2017-09-14

Bardzo szybka kulturalna, miła obsługa. Dobry kontakt. Polecam!

2 / 5 2017-09-08

Odradzam ten sklep. Kupiłem nowy komputer, ale po przyniesieniu do domu nie działał, więc odesłałem go do serwisu. Powiedziano mi, że jest to tylko drobna sprawa i muszą wymienić zasilacz (mimo że to jest nowy komputer i już wymaga naprawy). Obiecano mi, że wysłają mi go następnego dnia, ale minął już tydzień, a jeszcze go nie otrzymałem. Nie ma możliwości dodzwonienia się do nich telefonicznie, a na stronie serwisu nie ma podanego numeru telefonu. Nie sprawdzili nawet stanu komputera przed jego wysłaniem. Sprawa się bardzo dłuży. Zdecydowanie odradzam ten sklep!

5 / 5 2017-09-07

Zdecydowanie polecam ten sklep. Miałem okazję zakupić u nich komputer i muszę przyznać, że otrzymałem bardzo merytoryczne porady. Dzięki temu moje dziecko teraz ma dokładnie to, czego chciało, a ja nie poniosłem zbyt dużych kosztów. To po prostu znakomita oferta.

2017-08-27

Ten sklep to totalna pomylka , sprzedaja uszkodzony sprzet a pozniej zamiast wymienic to chca go naprawiac .

0 / 5 2017-08-22

Po upływie tygodnia od złożenia zamówienia, okazało się, że produkt, którego chciałem zakupić, nie jest dostępny w sklepie. Gdybym nie sprawdził, co się dzieje z moim zamówieniem, prawdopodobnie czekałbym na nie wiadomo jak długo. Nie polecam tego sklepu!

0 / 5 2017-08-22

Po upływie siedmiu dni od złożenia zamówienia okazało się, że produkt, który zamówiłem, nie jest dostępny w sklepie. Gdyby nie moje własne pytania dotyczące statusu zamówienia, prawdopodobnie czekałbym na niego w nieskończoność. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu!

5 / 5 2017-08-22

Kupiłam u nich grę, dosyć tani. Wszystko przebiegło bez problemowo. Polecam. Buziaki

0 / 5 2017-08-13

Nie warto robić zakupów w tym konkretnym sklepie. Chociaż na stronie widnieje informacja o dostępności towaru, po dokonaniu płatności okazuje się, że pieniądze nie zostały jeszcze zaksięgowane. Pomimo potwierdzenia wysłania towaru, okazuje się, że nie ma go w rzeczywistości. Dodatkowo, od oczekiwania na zwrot pieniędzy minęły już dwa tygodnie.

2 / 5 2017-08-09

Firma, która złożyła ten komputer, działał przez 9 miesięcy, ale od 3 miesięcy jest on ciągle w serwisie i nie udaje się go naprawić. Jestem już zniechęcony/a i codziennie dzwonię do nich, jednak zawsze otrzymuję tylko niejasne odpowiedzi. Jednoznacznie odradzam.

2 / 5 2017-08-09

Komputer, który został składany przez firmę, działał przez 9 miesięcy, ale od 3 miesięcy cały czas znajduje się w serwisie i nikt nie jest w stanie go naprawić. Już nie mam siły dzwonić do nich, ponieważ codziennie otrzymuję tylko niejasne odpowiedzi. Bez wątpienia nie polecam tego komputera.

0 / 5 2017-08-07

Na początku wszystko wydawało się dobrze, ale później pojawiły się problemy. Szybko odebrano mój komputer, jednak po powrocie do domu zauważyłem, że brakuje dźwięku i musiałem zainstalować sterowniki, mimo że w sklepie zapewniano mnie, że jest wszystko w porządku. To nie było jeszcze wszystko, ponieważ port usb 3.0 na froncie nie działał z powodu niewłaściwej płyty głównej. Zastąpiono ją szybko w sklepie, ale po powrocie do domu port dalej nie działał, ponieważ nie zostały zainstalowane sterowniki. Gdyby starsza osoba kupiła komputer w tej firmie i nie umiała go obsługiwać, to miałaby z pewnością poważne problemy.

5 / 5 2017-07-20

Wszystko gra, towar dostępny i szybko. Polecam

5 / 5 2017-07-08

Bardzo przyjazna forma sprzedaży. Dziękuję i polecam.

5 / 5 2017-07-02

Bardzo szybka wysyłka, sprzęt dobrej jakości i suuuper niskie ceny. Godny polecenia.

2 / 5 2017-06-18

Zamówiłem słuchawki i wybrałem opcję odbioru własnego w Warszawie (25.04). Gdy następnego dnia pojawiłem się w sklepie po odebranie przesyłki, usłyszałem, że niestety towaru nie ma (na stronie sklepu podano, że jest ich dużo). Po kilku dniach (30.04) ponownie odwiedziłem sklep, ale dowiedziałem się, że słuchawki pojawią się dopiero za dwa dni (02.05). Ponieważ minęła majówka, poszedłem do sklepu 6.05 i tam usłyszałem, że słuchawek w ogóle nie będzie. Nie polecam tego sklepu. Sprzedawca nie przejmuje się klientem, a ja musiałem czekać kilka minut, zanim mnie obsłużono (nikt inny w sklepie nie był). JESZCZE RAZ OSTRZEGAM PRZED KUPOWANIEM W TYM SKLEPIE! Nigdy nie przypuszczałem, że będę zmuszony do wystawienia takiej negatywnej opinii.

3 / 5 2017-06-13

Zdecydowanie zalecam unikanie zakupów w tym sklepie! Firma sprzedaje produkty, których nie ma na stanie! Na towar, który jest widoczny jako dostępny, trzeba czekać przez cały tydzień. Po wielu próbach kontaktu, które nie są łatwe, dowiedziałem się, że tylko jedna osoba pracuje, a pozostali nagle zachorowali, więc jedyne rozwiązanie, jakie mogłem uzyskać, to zrezygnować, ponieważ biedny pracownik nie ma innej możliwości. To naprawdę nieodpowiednie podejście do klienta!

5 / 5 2017-05-27

szybko i na temat

2017-04-24

Kupiłam u tych państwa komputer z odbiorem osobistym. Odebrałam go na następny dzień bez jakichkolwiek problemów.

Rzetelne opinie o Amigopc.pl

Amigopc.pl

Siedziba
WARSZAWA

WWW
http://www.amigopc.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
608921414

Logowanie