Kategorie: / AGD / RTV

Amperlux.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Amperlux.pl
5 / 5 2023-01-28

Sprawdzam i wyrażam swoje opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one usunięte lub ukryte przez operatora platformy. Tutaj na tym portalu moje oceny ukazują się prawie natychmiast po ich wystawieniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą lokalnej marki czy ogromnego monopolisty. Wygląda na to, że nie macie strachu. I ja to cenię.

5 / 5 2022-12-25

Przed dokonaniem zakupu online, zawsze sprawdzam opinie innych klientów odnośnie sklepu oraz produktu. Praktykuję to od wielu lat i nigdy nie miałem problemów. Zalecam, aby każdy postępował w ten sposób, zwłaszcza jeśli nie chce tracić czasu i nerwów na rozliczanie się ze zwrotami, reklamacjami lub kłótniami z sprzedawcą.

5 / 5 2022-05-02

Nie tylko publikuję tutaj recenzje dotyczące sprzedających i ich ofert. Bardziej skupiam się na analizowaniu tych opinii, o wiele częściej. Dzięki waszym wpisom udało mi się już trzy razy uniknąć podpisywania umowy z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego odkryłem prawdziwie zaangażowaną markę, której jestem oddanym klientem aż do teraz. Dziękuję, że jesteście.

5 / 5 2021-09-28

To co zazwyczaj potrzebuję mają tu od ręki

5 / 5 2021-06-04

W tym miejscu można znaleźć opinie zarówno na temat dużych firm, jak i małych sklepów z mojej okolicy. Zawsze tutaj zaglądam przed zakupem czegoś w nowym miejscu i dotychczas nie doświadczyłem żadnych rozczarowań. Cieszę się, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2021-06-04

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o dużych firmach, jak i małych sklepach z mojej okolicy. Zawsze sprawdzam tu przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie było dla mnie rozczarowań. Bardzo dobrze, że powstają takie serwisy.

Rzetelne opinie o Amperlux.pl

Amperlux.pl

Siedziba
Łódź

WWW
https://amperlux.pl/

Email
[email protected]

Telefon
42 630 75 87 wew. 1

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie