Kategorie: / Pozostałe

AMPLUS Centrum Wieszaków Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AMPLUS Centrum Wieszaków
5 / 5 2023-03-20

Oceniam i piszę recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną ukryte lub zmienione przez administratora strony. Na tej platformie moje recenzje są publikowane od razu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne i dla małych i dużych marek. Podziwiam was za to, że nie ulegacie strachowi i cenię was za to.

5 / 5 2022-06-05

Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wyrażania opinii na temat produktów, usług lub firm, z którymi miał realny kontakt. Choć zdaję sobie sprawę, że niemożliwe jest zadowolenie każdego klienta, to jednak gdy zauważam, że ktoś wyłącznie wystawia negatywne komentarze, nie decyduję się na zakup, ponieważ wiem, że te opinie nie pojawiły się bez powodu.

5 / 5 2022-04-19

Sprawdzam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy jestem pewien, że nie zostaną one zmodyfikowane lub usunięte przez właściciela portalu. Na tej stronie moje oceny pojawiają się od razu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małej lokalnej firmy czy wielkiego monopolisty. Wyraźnie nie poddajecie się przymuszeniu i szanuję to.

5 / 5 2021-05-31

Cieszę się, że mogę pomagać innym użytkownikom w znalezieniu odpowiednio dopasowanego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub wyborze godnego zaufania dostawcy. Według mnie, najważniejszą zaletą tego serwisu jest to, że nie ingeruje się w treść komentarzy. Opinie są szybko publikowane na stronie, a administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2019-08-29

Ok

Rzetelne opinie o AMPLUS Centrum Wieszaków

AMPLUS Centrum Wieszaków

Siedziba
Ksawerów

WWW
https://www.centrumwieszakow.pl/

Email
[email protected]

Telefon
42 215 82 66

Komórka
601 233 660

Infolinia
-

Logowanie