Kategorie: / Odzież i Obuwie / Żywność

AMUS Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AMUS
5 / 5 2022-10-09

Firmy często obiecują wiele, podobnie jak politycy, ale w rzeczywistości nie zawsze spełniają te obietnice. Nie ma tak kolorowo, jak opisywano w reklamach. Dlatego uważam, że jest świetnie, że na stronach internetowych pojawiają się opinie klientów. W ten sposób uczciwi i rzetelni biznesmeni mogą zareklamować swoje usługi i podnieść jakość produktów. Z drugiej strony, oszuści tracą klientów i wiarygodność. Takie rozwiązanie jest doskonałe!

5 / 5 2022-09-27

Według mnie każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii dotyczącej zakupionych towarów, zamówionych usług lub sprzedawców, z którymi faktycznie miał do czynienia. Oczywiście, zawsze znajdzie się niezadowolony klient, ale jeśli zauważam, że dany produkt otrzymuje głównie negatywne opinie, to z pewnością nie zamówię, ponieważ coś musi być nie tak.

5 / 5 2022-03-21

Zanim dokonam zakupu, zwykle sprawdzam komentarze innych klientów na portalu dotyczące wybranej usługi lub produktu. Dotychczasowa praktyka ta sprawdziła się i polecam ją każdemu, kto unika późniejszych problemów związanych z wymianami, rezygnacjami, reklamacjami lub dyskusjami ze sprzedającym.

5 / 5 2021-10-19

Jestem zadowolony, że mogę pomóc innym użytkownikom w wyborze doskonałego towaru, indywidualnie dopasowanej usługi lub rzeczywiście godnego zaufania partnera inwestycyjnego. Według mnie, wielką zaletą tego miejsca jest brak redagowania wpisów. Opinia jest publikowana na stronie bez opóźnienia i właściciele nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2019-08-14

Darmowa dostawa przy większych zakupach jest super

Rzetelne opinie o AMUS

AMUS

Siedziba
Józefów

WWW
https://amus.pl/

Email
[email protected]

Telefon
22 789 22 48

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie