Kategorie: / Pozostałe

Amw.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Amw.pl
0 / 5 2019-02-04

To jest sklep, który umie zatroszczyć się o swoich klientów. Dowiaduje ich o postępach w realizacji zamówienia. Kiedy zamówiłam coś 8 lutego w nocy, już 11 lutego rano miałam swoje zamówienie u siebie w domu. Uważam, że produkty oferowane w tym sklepie są wysokiej jakości. Przesyłka była bardzo starannie zapakowana w duży karton i nic w niej nie było uszkodzone.

5 / 5 2018-09-26

Komunikacja z tym Sklepem jest naprawdę idealna. Przesyłka dochodzi szybko, a zamówione towary są dokładnie takie, jak opisano. To już moje trzecie zamówienie w tym Sklepie i jestem bardzo zadowolona zarówno z usług, jak i z produktów. Z całego serca polecam go innym w 100% :-)))

5 / 5 2018-09-26

Doskonały kontakt z obsługą sklepu. Przesyłka dotarła bardzo szybko. Produkt jest dokładnie taki, jak opisano. To już moje trzecie zamówienie w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona zarówno z usług, jak i z produktów. Gorąco polecam - 100% zadowolenia :-)))

5 / 5 2018-01-15

Jakiś czas temu kupiłam kołdrę Cztery Pory Roku w sklepie AMW. Otrzymałam potwierdzenie zamówienia w postaci e-maila z linkiem. Następnego dnia skontaktowałam się z obsługą klienta, żeby upewnić się, kiedy dostarczą przesyłkę. W odpowiedzi otrzymałam szybką wiadomość, że kołdra zostanie dostarczona w czwartek. Faktycznie, kurier przyjechał na umówiony dzień, ale zapomniał ze sobą zabrać formularz do podpisu jako potwierdzenie odbioru. Zaproponował, żebym zeszła z nim na dół i podpisała dokument, a potem sama przyniosła paczkę na górę. Po kilku próbach udało mi się przekonać kuriera do innego planu, ale ze względu na moją ciążę było to trudne. Mimo to, kołdra okazała się świetna - lekka i delikatna, ale jednocześnie zapewniająca dużo ciepła. Składa się z dwóch części, które można połączyć za pomocą rzepów, dzięki czemu można ją używać jako ciepłą kołdrę zimową lub dwie osobne kołdry letnie. Polecam zarówno produkt, jak i sklep!

5 / 5 2017-10-14

Produkt, jaki dostaniesz, może wyglądać inaczej niż ten zaprezentowany na stronie. Na przykład, manierka na zdjęciu może wydawać się doskonała, jednak w rzeczywistości może być zgnieciona, ponieważ była przechowywana w magazynie. Spodnie również nie są nowe i mogą mieć ślady zużycia i magazynowania. Na stronie każdy produkt ma tylko jedno lub dwa zdjęcia poglądowe, stąd nie można oczekiwać, że otrzymasz identyczny produkt. Regulamin odstąpienia od umowy jest skomplikowany i czasochłonny. Pracownicy sklepu starają się zawsze ratować reputację sklepu, więc czasami mogą wprowadzać kupujących w błąd. Podczas zakupów przez internet należy uważać na fotografie produktów, ponieważ mogą one być mylące.

Rzetelne opinie o Amw.pl

Amw.pl

Siedziba
Pyrzowice

WWW
http://www.amw.pl

Email
[email protected]

Telefon
032 284 50 17

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie