Kategorie: / Odzież i Obuwie

Anabel Arto Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Anabel Arto
5 / 5 2022-10-13

Sprawdzam i opublikowuję moje recenzje tylko wtedy, gdy mam pewność, że administrator nie zmodyfikuje ich lub ukryje. W tym portalu wszystkie moje opinie są publikowane prawie od razu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą miejscowej marki czy lidera rynku. Nie ulegacie zastraszeniu i za to was podziwiam.

5 / 5 2022-08-30

Bardzo się cieszę z możliwości pomagania innym ludziom w znalezieniu odpowiedniego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi lub wyborze wiarygodnego dostawcy. Według mnie, jednym z największych atutów tego serwisu jest to, że nie ingerujemy w treść komentarzy. Opinie są szybko publikowane na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian ani modyfikacji.

5 / 5 2022-08-30

Sprawdzam i publikuję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą ingerowane lub usunięte przez platformę. Na tej stronie moje oceny pojawiają się od razu po napisaniu, bez względu na to, czy są pozytywne, negatywne, dotyczą małej firmy czy dużego imperium. Wyraźnie nie poddajecie się naciskom, co bardzo szanuję.

5 / 5 2021-12-02

Jestem zdania, że każdy ma prawo do wyrażania konstruktywnej krytyki odnośnie używanych produktów, otrzymanych usług czy współpracy z konkretnymi sprzedawcami. Choć gusty są kwestią indywidualną i niepodlegającą dyskusji, jeśli zauważam, że pewna firma posiada głównie negatywne opinie, to kontynuuję poszukiwania, ponieważ jest mało prawdopodobne, aby wszyscy się mylili.

5 / 5 2021-01-30

Bielizna trafiła w mój gust

Rzetelne opinie o Anabel Arto

Anabel Arto

Siedziba
Warszawa

WWW
https://anabelarto.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48733192016

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie