Kategorie: / Żywność i gastronomia

ANDY Ceramika Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ANDY Ceramika
5 / 5 2023-02-14

Nauczono mnie, że każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat produktów, usług i dostawców, z którymi rzeczywiście miał do czynienia. Choć zrozumiałe jest, że gusta są różne, to jednak gdy zauważam, że dany sprzedawca zdobył praktycznie tylko negatywne opinie, wstrzymuję się od zakupu. Mam przekonanie, że te negatywne komentarze nie pochodzą znikąd.

5 / 5 2022-08-14

Na tej stronie publikowane są opinie na temat zarówno znanych marek, jak i lokalnych firm z mojego regionu. Regularnie odwiedzam to miejsce przed zakupem produktu w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem rozczarowany. Bardzo się cieszę, że takie miejsca istnieją.

5 / 5 2022-08-14

W tym miejscu publikowane są opinie na temat renomowanych marek oraz małych firm rodzinnych z mojej okolicy. Często odwiedzam tę stronę przed zakupem produktu w nowym miejscu i zawsze byłem zadowolony z jej zawartości. Jestem zachwycony, że istnieją takie miejsca.

5 / 5 2021-09-22

Dotychczas zazwyczaj przeglądałem opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług tylko na profilach firm na Google i Facebooku. Teraz jednak zdecydowanie zaczynam czytać je również na tym portalu. Nierzadko zauważam, że komentarze są jasno napisane pod silnym wpływem emocji, przez co nie dostarczają nam zbyt wielu informacji o samym produkcie. Niemniej jednak, możemy przynajmniej mieć pewność, że moderatorzy portalu nie cenzurują żadnych opinii.

5 / 5 2021-07-09

W ciągu ostatnich lat przeglądałem opinie klientów na temat marek, ich produktów i usług głównie na profilach firm na Google i Facebooku. Jednak teraz postanowiłem obowiązkowo sprawdzać je również tutaj. Niekiedy te komentarze są mało treściwe i nie dostarczają wielu informacji na temat samego produktu. Niemniej jednak, przynajmniej możemy mieć pewność, że moderatorzy portalu nie zmieniają wypowiedzi.

5 / 5 2021-04-29

Ceramika najwyższej jakości!

Rzetelne opinie o ANDY Ceramika

ANDY Ceramika

Siedziba
Tomaszów Bolesławiecki

WWW
https://andyceramika.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 600 352 624

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie