Kategorie: / Biuro / Dom

anedo.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o anedo.pl
5 / 5 2022-07-14

Kiedyś przeglądałem opinie klientów o różnych markach i ich produktach lub usługach tylko na profilach firm w Google i na Facebooku. Teraz jednak, koniecznie czytam je również tutaj. Często komentarze są wyraźnie pisane pod wpływem emocji, dlatego nie dają zbyt wiele informacji o samym produkcie. Ale przynajmniej jestem pewien, że moderatorzy portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2022-04-18

Jestem przekonany, że każdy ma pełne prawo do konstruktywnej krytyki użytkowanych produktów, oferowanych usług czy dostawców, z którymi rzeczywiście był w stanie współpracować. Wierzę jednak, że niemożliwe jest zadowolenie każdej osoby, ale jeśli zauważam, że jakiś przedmiot otrzymuje niemal wyłącznie negatywne recenzje, to szukam dalej, ponieważ trudno uwierzyć, że wszyscy mogą się mylić.

5 / 5 2021-09-01

Ostatnio, aby sprawdzić opinie konsumentów o firmach i ich ofertach, korzystałem głównie z wizytówki Google oraz profilu na Facebooku. Teraz jednak, postanowiłem obowiązkowo sprawdzać je również tutaj. Czasami recenzje są mało treściwe i opierają się bardziej na emocjach, więc nie zawsze możemy dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat samego produktu. Jednak przynajmniej widać, że administratorzy strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2021-06-01

Tutaj można znaleźć oceny zarówno wiodących firm, jak i małych przedsiębiorstw z mojego miasta. Często zajrzę tutaj przed zakupem jakiegoś produktu w nowym miejscu i do tej pory nie zostałem rozczarowany. Jest świetnie, że takie platformy powstają.

5 / 5 2020-08-08

Super meble

Rzetelne opinie o anedo.pl

anedo.pl

Siedziba
Biała

WWW
https://anedo.pl/

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
603 807 998

Logowanie