Kategorie: / Komputery i Internet / Telekomunikacja

Anet.tychy.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.40
opinie o Anet.tychy.pl
3 / 5 2019-03-17

Ta firma nie jest idealna, nie spełnia marzeń. Choć nie jest całkowicie beznadziejna, to ja osobiście unikałbym podpisywania z nią kolejnych umów, zwłaszcza że na rynku są niższe stawki, a u nich są one niemożliwe do negocjacji. Wszystko wydaje się doskonale dopóki umowa nie zostanie podpisana. Potem pojawiają się trudności, a transfer spada wieczorem, co uniemożliwia przeglądanie internetu w godzinach 20-22. Najgorsze jednak jest sposób, w jaki firma rozwiązuje umowy, co odkrywa przed klientami pełną prawdę o podejściu do ludzi. Początkowo firma jest świetna, potem tylko przeciętna, a na końcu tragedia. Dlatego moja opinia o niej jest negatywna.

0 / 5 2019-03-11

Jestem przekonany/a, że firma ANet A.Pudołek jest godna zaufania i solidnym partnerem. Z całym przekonaniem polecamy usługi ANet, które spełniają najwyższe standardy jakości w zakresie świadczenia usług.

0 / 5 2019-03-11

ANet A.Pudołek jest firmą, która zyskała reputację jako uczciwy, godny zaufania i niezawodny partner. Z całą pewnością polecamy usługi firmy ANet jako dostarczającej usługi o najwyższej jakości, zgodne z najwyższymi standardami.

5 / 5 2019-02-14

Polecam firmę ANet Artur Pudołek jako rzetelnego, wiarygodnego i kompetentnego partnera we współpracy biznesowej.

1 / 5 2018-05-25

Witam, nie wiem, czy mogę zaufać tym opiniom, ponieważ sam znam kilka innych firm z Tychów, które mają inne podejście. Według nas, Pan Artur odbiera tylko telefony do momentu sprzedania sprzętu oraz skasowania płatności. Jeśli pojawi się jakaś usterka lub problem z reklamacją, nie ma już z nim kontaktu. Nasza opinia na jego temat jest negatywna - uważamy, że to partner, który nie jest rzetelny, nie można na niego polegać, a jego deklaracje nie są warte wiele. Chętnie udzielę osobom zainteresowanym informacji na temat naszych doświadczeń z tą firmą.

5 / 5 2018-04-05

Szybki, a przede wszystkim bezawaryjny internet. Niezwykle sympatyczny właściciel firmy.

0 / 5 2018-02-20

Słowo się rzekło o obsłudze - to jest prawda. Okazuje się to przy zakończeniu umowy. Robiąc prawdopodobnie taki sam błąd, nigdy już nie skorzystałbym z usług tej firmy. Krążą plotki na temat kontrowersyjnych działań tej firmy w sprawach sądowych, gdy klientów pozważa o symboliczną wartość złotówki - co jest w moim przypadku bardzo realne. To jest nie do pomyślenia! Po upływie 20 godzin transfer spada dramatycznie, co powoduje problem z przeglądaniem stron internetowych.

5 / 5 2017-11-07

Miła obsługa ,szybki internet i tanio

5 / 5 2017-06-02

Chciałbym polecić Firmę Anet, ponieważ ich obsługa jest nie tylko bardzo miła, ale również kompetentna. Pan Artur udzielił mi porad nie tylko dotyczących funkcjonowania internetu, ale także obsługi mojego komputera. Jakość transmisji danych była bardzo dobra, a kontakt z firmą również świetny.

5 / 5 2017-06-02

Chciałbym polecić Firmę Anet, ponieważ obsługa tam jest niezwykle miła i kompetentna. Pan Artur pomógł mi nie tylko związanej z internetem, ale także z obsługą mojego komputera, udzielając wielu wartościowych porad. Jakość transmisji danych była bardzo dobra, a kontakt z firmą również bardzo satysfakcjonujący.

5 / 5 2017-05-11

Polecamy firmę ANET Artur Pudołek jako fachowego i kompetentnego partnera we współpracy biznesowej.

5 / 5 2017-03-29

Ja polecam ANET jako firmę, która oferuje stabilne i szybkie połączenie internetowe w atrakcyjnych cenach. Chociaż czasami zdarzały się awarie, to każda z nich została naprawiona w ciągu jednego dnia. Obsługa klienta jest bardzo przyjazna i profesjonalna, a kontakt z firmą jest łatwy i przyjemny.

5 / 5 2017-03-29

Chciałbym polecić firmę ANET, która oferuje stabilny i szybki internet po atrakcyjnych cenach. Chociaż zdarzały się czasami awarie, zawsze były one naprawiane w przeciągu 24 godzin. Obsługa klienta jest bardzo miła i profesjonalna, a kontakt z firmą jest zawsze dobry.

Rzetelne opinie o Anet.tychy.pl

Anet.tychy.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie