Kategorie: / Artykuły Zoologiczne / Pozostałe

ANIMAVET Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ANIMAVET
5 / 5 2023-03-23

Cieszę się, że mogę pomagać innym ludziom w znalezieniu dobrego towaru, zamówieniu potrzebnej usługi i wyborze godnego zaufania wykonawcy. Jeden z głównych plusów tego serwisu, według mnie, to to, że komentarze nie są modyfikowane. Opinia jest szybko umieszczana na portalu i administratorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2023-01-08

Czytuję i udzielam opinii tylko wtedy, gdy wiem, że nie będą one zniekształcone lub usunięte przez właściciela strony. Na tej stronie wszystkie moje opinie są publikowane prawie od razu po ich napisaniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne, czy negatywne, czy dotyczą małych firm czy liderów na rynku. Wyraźnie widać, że nie boicie się konfrontacji. Dlatego was szanuję.

5 / 5 2022-11-07

Uważam, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług i firm, z którymi miał styczność. Oczywiście, nie można zadowolić wszystkich klientów, ale jeśli zauważam, że ktoś ma głównie negatywne opinie, to nie decyduję się na zakup, ponieważ coś musi być nie tak.

5 / 5 2021-10-12

Przez ostatnie lata sprawdzałem opinie użytkowników na temat firm oraz ich portfolio tylko na stronach internetowych Google i mediach społecznościowych. Teraz jednak przeglądam również tę stronę. Czasami opinie są mało konkretnie wyrażone, przez co trudno dowiedzieć się czegoś istotnego o samym produkcie. Jednak z drugiej strony, mogę mieć pewność, że właściciele tej platformy nie manipulują opiniami.

5 / 5 2019-12-24

polecam sklep

Rzetelne opinie o ANIMAVET

ANIMAVET

Siedziba
Warszawa

WWW
https://www.animavet.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 22 812 90 03

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie