Kategorie: / Zdrowie I Uroda

Anita Żmudzińska Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Anita Żmudzińska
5 / 5 2023-03-02

Nie ograniczam się tylko do pisania recenzji na temat produktów i usług tutaj. Zdecydowanie częściej sprawdzam je osobiście. Dzięki temu portalowi udało mi się już trzy razy uniknąć niezalecanego dostawcy. Zamiast tego, znalazłem naprawdę solidną markę, której pozostałem wiernym klientem przez cały ten czas. Jestem naprawdę zadowolony, że istniejecie.

5 / 5 2023-01-30

Pani dietetyk jest bardzo profesjonalna i traktuje każdego klienta indywidualnie. Na początku mojej współpracy ona nauczyła mnie, jak jeść jogurty naturalne. W jej jadłospisie uwzględnione są moje preferencje żywieniowe i nawet wyposażenie mojej kuchni jest brane pod uwagę. Dzięki niej dowiedziałam się o insulinooporności i nauczyłam się, jak sobie z nią poradzić. Pani Marta jest bardzo pomocna w motywowaniu do wprowadzenia zmian. Polecam jej usługi wszystkim, którzy chcą zdrowo i racjonalnie jeść, nie czując się głodnymi.

5 / 5 2022-10-21

W ciągu ostatnich lat tylko na profilach firm w Google i Facebooku czytałem opinie klientów na temat marek i ich produktów lub usług. Jednak teraz muszę koniecznie czytać je również tutaj. Często te komentarze są mało rzeczowe i bardziej oparte na emocjach, więc nie wiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej możemy mieć pewność, że moderatorzy portalu nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-06-07

Według mnie każdy powinien mieć możliwość wyrażenia konstruktywnej opinii na temat zakupionych produktów, usług czy marek, z którymi faktycznie miał styczność. Uważam, że niemożliwe jest zadowolenie każdego, jednakże gdy widzę, że konkretna platforma handlowa ma przeważnie negatywne opinie, rezygnuję z niej, gdyż jest mało prawdopodobne, aby wszyscy się pomylić.

5 / 5 2021-09-11

Sprawdzam i wydaję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie zostaną one zmienione lub ukryte przez administratora serwisu. Wszystkie moje oceny są natychmiast publikowane tutaj niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą małych lub dużych firm. Podziwiam, że nie boisz się ukazywać prawdziwych opinii i bardzo to cenię.

Rzetelne opinie o Anita Żmudzińska

Anita Żmudzińska

Siedziba
Białystok

WWW
https://anita-zmudzinska.pl/

Email
[email protected]

Telefon
881448080

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie