Kategorie: / Zegarki i biżuteria

Anka Krystyniak Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o  Anka Krystyniak
5 / 5 2022-10-31

Na tej stronie są udostępniane opinie zarówno o popularnych markach, jak i o miejscowych sklepach z mojej okolicy. Zawsze konsultuję się z nimi przed zakupem w nieznanych mi sklepach i do tej pory nie zostałam zawiedziona. Bardzo się cieszę, że takie miejsca istnieją.

5 / 5 2021-12-28

Na tej stronie można znaleźć opinie o znanych sieciach oraz nowych lokalnych firmach z mojego regionu. Zazwyczaj korzystam z niej przed złożeniem zamówienia w nieznanych mi sklepach, i zawsze byłam zadowolona z wyników. Bardzo się cieszę, że istnieją takie strony.

5 / 5 2021-12-06

Zanim napiszę swoją opinię, muszę upewnić się, że nie będzie ona zmieniona lub usunięta przez moderację na stronie. Tutaj każdy mój komentarz zostanie opublikowany niemal od razu po wysłaniu, niezależnie od tego, czy jest to pozytywna czy negatywna opinia i czy dotyczy małej firmy czy największego gracza w branży. Wyraźnie widać, że nie macie strachu przed krytyką. Z tego powodu darzę was szacunkiem.

5 / 5 2021-05-16

Dotychczas zapoznawałem się z opiniami klientów na temat marek i ich produktów lub usług głównie na profilu firmowym w Google i na Facebooku. Obecnie jednak zdecydowanie regularnie przeglądam również te komentarze tutaj. Często odnoszę wrażenie, że opinie te są pisane w sposób bardzo emocjonalny i dlatego nie zawsze przedstawiają rzetelne informacje na temat samego produktu. Niemniej jednak, co ważne, możemy być pewni, że moderatorzy portalu nie wprowadzają żadnej cenzury.

5 / 5 2020-11-27

Kupiłam tu przepiękny naszyjnik z moim znakiem zodiaku. Mam nadzieję, że przyniesie mi szczęście :)

5 / 5 2020-11-26

Długo czekałam na paczkę, ale dotarła cała. Kontakt z firmą świetny. Polecam

Rzetelne opinie o Anka Krystyniak

Anka Krystyniak

Siedziba
Warszawa

WWW
https://ankakrystyniak.com/

Email
[email protected]

Telefon
511 134 644

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie