Kategorie: / Pozostałe / Zdrowie I Uroda / Zegarki i biżuteria

Ankabizuteria.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Ankabizuteria.pl
2019-02-23

Super sklepik z biżuterią. Biżuterię dostałem w pięknym pudełku, Bardzo miła obsługa, zdecydowanie polecam.

2019-02-17

Mają przepiękną biżuterię srebrną taką jak naszyjniki celebrytki cudeńko.

5 / 5 2018-11-25

Natknęłam się na ten sklep przypadkiem, gdy szukałam kolczyków z bursztynem. Jestem naprawdę zadowolona z mojego zakupu i podoba mi się wszystko tutaj. Zamówienie zostało szybko wysłane, ceny są przystępne, biżuteria jest przepiękna i bardzo różnorodna.

5 / 5 2018-11-25

Niechcący natrafiłam na ten sklep, gdy szukałam bursztynowych kolczyków. Jestem niezwykle zadowolona z tego miejsca i wszystko mi się tutaj podoba. Zamówienie zostało szybko wysłane, ceny są przystępne, biżuteria jest przepiękna i różnorodna.

5 / 5 2018-11-24

W ankabizuteria kupiłem srebrny obrazek z Janem Pawłem II, aby mieć pamiątkę na chrzest z grawerem. Dostałem go już następnego dnia w oryginalnym opakowaniu i został jeszcze dodatkowo zabezpieczony w dobrym materiale, żeby uniknąć zarysowań na srebrze. Wszystko w sklepie było na bardzo wysokim poziomie, od łatwej w obsłudze strony internetowej, przez szybką realizację zamówienia z moim wybranym tekstem na grawerze, aż po fakt, że obrazek można dziś podziwiać na widocznym miejscu w pokoju chrześniaka.

2018-09-24

Biżuteria srebrna jest oryginalna, a przede wszystkim wysyłka okazała się świetnie zabezpieczone.

5 / 5 2018-09-14

Impresjonujący asortyment celebryckiej biżuterii w sklepie internetowym zachwycił mnie najbardziej. Nawet trzy najsławniejsze stacjonarne sklepy z biżuterią nie mogą się równać z tak dużą ilością pięknych wyborów. Wygląd sklepu i prosta nawigacja wciągnęły mnie całkowicie - poświęciłam na to ponad godzinę i nie mogłam zdecydować, którą biżuterię wybrać. Widząc, że pięknie zapakowana biżuteria, która dotarła do mnie zgodna była z tym, co zobaczyłam na stronie, była szczególnie zadowolona postanowiłam podzielić się moją opinią.

5 / 5 2018-05-22

Z radością chcę podzielić się moją opinią o sklepie ankabizuteria.pl. Zrobili zakupy w sklepie był świetnym doświadczeniem. Obsługa klienta na naprawdę wysokim poziomie - zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko. Moja srebrna naszyjniki przyszła w doskonale zapakowanym, pięknym pudełku, który do dziś przechowuję. Gorąco polecam ten sklep, szczególnie ich wspaniałą kolekcję naszyjników, wisiorków i kolczyków wykonanych ze srebra.

5 / 5 2018-04-08

Duży wybór biżuterii, szybka reakcja na zamówienie i błyskawiczna dostawa. Naprawdę polecam, będę kupowała częściej :)

0 / 5 2018-03-27

Tutaj kupiłam swoje ślubne dodatki. W rzeczywistości wyglądały one jeszcze lepiej niż na zdjęciach online, a dodatkowo były pięknie opakowane. Z pewnością tu jeszcze kiedyś wrócę, aby zrobić kolejne zakupy.

0 / 5 2018-03-27

Tu kupiłam swoją biżuterię na ślub. Wyglądała jeszcze lepiej niż na zdjęciach online i dodatkowo została pięknie opakowana. Na pewno będę tutaj jeszcze robić zakupy w przyszłości.

2017-11-27

Biżuterię srebrną mają przepiękną. Szczególnie polecam naszyjnik Celebrytek.up

0 / 5 2017-10-22

Sklep AnKa Biżuteria zasługuje na najlepszą możliwą recenzję. Kupiłem mojej żonie wspaniały srebrny naszyjnik z uroczą zawieszką w kształcie koła w ich sklepie internetowym, a już tego samego dnia otrzymałem potwierdzenie, że biżuteria została wysłana. Następnego dnia dostałem pięknie zapakowaną paczkę z moim zamówieniem. Sposób zapakowania biżuterii oraz jej piękny wygląd zachwyciły zarówno mnie, jak i moją żonę. Ta firma zasługuje na najlepszą ocenę - jest to numer jeden wśród sklepów oferujących srebrną biżuterię!

0 / 5 2017-09-05

Na bierzmowanie postanowiłem podarować mojemu bratu ładny łańcuszek z krzyżykiem. Chciałem, aby to był mały, ale wartościowy upominek, dlatego zależało mi na znakomitym wykonaniu. Cieszę się, że udało mi się znaleźć taki produkt i chciałbym przesłać z tego miejsca serdeczne pozdrowienia.

0 / 5 2017-09-05

Na bierzmowanie zakupiłem dla mojego brata łańcuszek z krzyżykiem. Chciałem, aby było to drobne, ale wartościowe pamiątkowe. Dodatkowo, bardzo zależało mi, aby był wykonany z wysokiej jakości materiałów. Na szczęście, udało mi się spełnić te wymagania i przy tej okazji serdecznie go pozdrawiam.

2017-09-01

Wykończenie biżuterii srebrnej na wysokim poziomie.

2017-06-03

Fajnie, że można dopasować wygodne zapięcia kolczyków i jeszcze faktycznie działające preparaty do czyszczenia biżuterii srebrnej.

5 / 5 2017-03-29

Zazwyczaj nie jestem w stanie wygospodarować czasu na chodzenie po sklepach. Chciałem jak najszybciej kupić prezent dla mojej żony :) Natknąłem się na ankabiżuteria, gdy szukałem biżuterii z pereł. Okazało się, że wybór ten był bardzo udany. Żona była bardzo zadowolona z prezentu, a to najważniejsze.

5 / 5 2017-03-29

Zazwyczaj nie znajduję czasu na chodzenie po sklepach. Chciałem szybko kupić prezent dla mojej żony :) Natknąłem się na ankabiżuteria, gdy szukałem biżuterii z pereł. Okazało się, że to był doskonały wybór. Moja żona była bardzo zadowolona z prezentu, a to najważniejsze.

Rzetelne opinie o Ankabizuteria.pl

Ankabizuteria.pl

Siedziba
Poznań

WWW
http://ankabizuteria.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie