Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Anker Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Anker
5 / 5 2022-09-12

Cieszy mnie, że mogę pomóc innym ludziom w wyborze spełniającego oczekiwania towaru, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w wyborze naprawdę zaufanego sprzedającego. Największym atutem tego miejsca jest, według mnie, brak moderowania komentarzy. Opinia zostaje niezwłocznie zamieszczona w serwisie i zarządzający nie dokonują żadnych modyfikacji.

5 / 5 2022-07-29

Zamieszczane są tu opinie zarówno o dobrze znanych sieciach, jak i o nowo powstałych sklepach z moich okolic. Jak tylko nie zapomnę, to tu zaglądam przed zakupem jakiegoś artykułu w nowym miejscu i dotąd się nie zawiodłem. Fajnie, że powstają takie strony.

5 / 5 2022-05-15

obiady

Sporo pozycji w menu

5 / 5 2021-11-13

Zanim kliknę ”kupuję z obowiązkiem zapłaty”, obligatoryjnie zaglądam tutaj i zgłębiam opinie innych osób na temat danego sprzedającego i zamawianego artykułu. Robię tak w sumie już od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Polecam tę stronę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, rezygnacje, reklamacje oraz dyskusje ze sprzedawcą.

5 / 5 2021-05-21

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą wypromować się i zyskać feedback, a niesolidni przedsiębiorcy tracą szacunek klientów. Świetna robota!

Rzetelne opinie o Anker

Anker

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.anker.com.pl/

Email
-

Telefon
58 620 23 21

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie