Kategorie: / Usługi / Żywność / Żywność i gastronomia

Anker Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Anker
5 / 5 2022-09-12

Bardzo się cieszę, że mogę wspomagać innych ludzi w wybieraniu produktów, zamawianiu spersonalizowanych usług oraz w wyborze zaufanego sprzedawcy. Według mnie, największym plusem tego miejsca jest brak moderowania komentarzy. Opinie są publikowane natychmiastowo i nie są edytowane przez zarządzających.

5 / 5 2022-07-29

Na tej stronie można znaleźć opinie o znanych i nowo otwartych sklepach z mojego regionu. Zawsze tutaj zaglądam przed zakupem w nowym miejscu i nigdy nie zostałem zawiedziony. Bardzo podoba mi się, że powstają takie strony.

5 / 5 2022-05-15

obiady

Sporo pozycji w menu

5 / 5 2021-11-13

Przed kliknięciem przycisku "kupuję z obowiązkiem zapłaty", zawsze sprawdzam opinie innych osób dotyczące sprzedawcy i produktu, które znajdują się tutaj. Robię to już od kilku lat i nigdy nie było mi przykro. Polecam tę stronę każdemu, kto nie chce tracić czasu na późniejsze problemy, rezygnacje, reklamacje i rozmowy z sprzedawcą.

5 / 5 2021-05-21

Wszyscy wiedzą, że sprzedawcy i rząd często składają wiele obietnic, ale często okazuje się, że rzeczywistość nie jest taka piękna, jakie są materiały promocyjne. Dlatego uważam, że korzystne jest, że istnieją strony internetowe, na których klienci mogą recenzować firmy. Firmy, które robią dobre wrażenie i są nastawione na klienta, mogą zdobyć opinie i zyskać zaufanie, a niesolidne biznesy tracą kredyt zaufania klientów. To świetna inicjatywa!

Rzetelne opinie o Anker

Anker

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.anker.com.pl/

Email
-

Telefon
58 620 23 21

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie