Kategorie: / Dom i ogród / Usługi

Anko Sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Anko Sp. z o.o.
0 / 5 2019-02-24

Mój dom znajduje się w Sopockiej Przystani, które jest osiedlem mieszkaniowym. Ostatnio przeprowadzono tam prace związane z odnowieniem elewacji i instalowaniem metalowych witryn. Na początku nie byłem pewien, ponieważ podczas dni otwartych, gdy już mieliśmy wykupione mieszkanie, nadal było dużo pracowników na terenie osiedla (dziwne, że taka duża firma nie ma nawet fanpage'a na Facebooku?). Jednak zgodzili się nawet poprawić parapet z blachy, kiedy o to poprosiłem.

5 / 5 2018-12-01

Kilka lat temu zacząłem współpracę z firmą ANKO Sp. z o.o. Jestem pod wrażeniem ich wysokiej jakości usług, profesjonalnego doradztwa technicznego i szerokiego zakresu rozwiązań, które stosują. ANKO bez problemu radzi sobie z trudnymi projektami; zlecenia są zawsze wykonane terminowo i z najwyższą starannością.

0 / 5 2018-07-11

Zleciłem firmie budowę werandy, nazywanej ogrodem zimowym, do mojego mieszkania. Na początku miała ona wyglądać zupełnie inaczej, niż teraz, ale okazało się to korzystne, gdyż udało się zaoszczędzić pieniądze i uniknąć skomplikowanych problemów technicznych. Firma poradziła sobie sprawnie z budową, co przyniosło nam zadowalające efekty.

2017-12-11

Firma ANKO z powierzonych prac wywiązuje się terminowo, fachowo i rzetelnie. Możemy polecić firmę jako doświadczonego i sprawdzonego wykonawcę.

5 / 5 2017-07-08

Od kilku lat współpracuję z firmą ANKO Sp. z o.o. Wybieram ich, ponieważ są znani z wysokiej jakości usług, profesjonalnych porad technicznych i zastosowania różnorodnych rozwiązań. Dzięki ANKO projekty trudne są realizowane bez żadnych problemów, a zlecenia zawsze są wykonane na czas i z najwyższą jakością.

Rzetelne opinie o Anko Sp. z o.o.

Anko Sp. z o.o.

Siedziba
Stegna

WWW
http://www.anko.gdansk.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48552464977

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie