Kategorie: / Dom i ogród / Usługi

Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek
5 / 5 2021-07-25

Jestem zadowolony, że mogę pomóc innym konsumentom w dokonaniu odpowiedniego wyboru produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi i znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Jedną z największych zalet tego miejsca, według mnie, jest brak moderacji opinii. Opinia jest publikowana w serwisie wkrótce po napisaniu, a zarządzający nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-20

Każdy wie, że sprzedawcy lubią obiecywać wiele rzeczy, podobnie jak politycy. Jednak, rzeczywistość nie zawsze jest taka piękna, jak w reklamach. Dlatego uważam, że dobrze, że istnieją strony internetowe, które dbają o odbiorców marek oraz pozwalają na reklamowanie w sposób odpowiedzialny. Dzięki temu, uczciwe firmy mogą usłyszeć opinię klientów oraz poprawić swoje niedociągnięcia. Natomiast nieuczciwe firmy będą tracić pieniądze, reputację oraz klientów. Jest to świetna inicjatywa!

0 / 5 2018-03-15

Nasza firma stale się rozwija od 2005 roku i oferuje profesjonalne usługi dla klientów z regionu Szczecina i jego okolic. Jesteśmy wysoko wyspecjalizowani w dziedzinie elektrycznej.

0 / 5 2018-03-15

Przedsiębiorstwo nieprzerwanie poszerza swoją działalność od roku 2005, oferując wysokiej jakości usługi swoim klientom z regionu Szczecina i okolic. Specjalizuje się w profesjonalnych usługach z zakresu elektryki.

Rzetelne opinie o Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek

Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie