Kategorie: / Dom i ogród / Usługi

Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek
5 / 5 2021-07-25

Cieszę się, że mam okazję pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-06-20

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, niczym politycy, uwielbiają wiele obiecywać. Jednak w praktyce bywa różnie - na pewno nie jest tak pięknie jak w materiałach reklamowych. Dlatego sądzę, że dobrze, że w Internecie funkcjonują takie strony. Solidne, dbające o odbiorcę marki mają szansę zareklamować się i dowiedzieć, jakie obszary wymagają udoskonalenia, a nieuczciwi sprzedawcy tracą pieniądze, renomę i klientów. Świetna robota!

2018-03-15

Firma nieustannie się rozwija już od 2005 roku a świadczy fachowe usługi dla swoich regionalnych klientów w miejscowości Szczecin i w okolicach. Specjalizuje się na wysokim poziomie w branży elektrycznej.

Rzetelne opinie o Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek

Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie