Kategorie: / Dom

Anlux Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Anlux
5 / 5 2023-03-03

Jestem zadowolony, że mogę asystować innym klientom w znalezieniu właściwego produktu, zamówieniu najlepszej usługi lub wyborze naprawdę uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo ważnym plusem tej platformy jest, według mnie, brak moderacji komentarzy. Moja opinia jest zamieszczana na stronie w krótkim czasie i nie jest poddawana żadnym modyfikacjom przez moderatorów.

5 / 5 2023-01-18

Zanim dokonam zakupu, sprawdzam opinie innych użytkowników na temat sklepu online i produktu. Robię to regularnie od kilku miesięcy i zawsze dzięki temu unikam niespodzianek. Polecam również innym stosować taką metodę, jeśli nie chcą tracić czasu i nerwów na problemy z wymianami, zwrotami, reklamacjami lub kontaktem ze sklepem.

5 / 5 2022-04-11

Nie tylko oceniam tutaj produkty i usługi, ale także często sprawdzam ich jakość. Dzięki waszemu wsparciu udało mi się uniknąć dwukrotnie współpracy z niesolidnym sprzedawcą. Zamiast tego natrafiłem na godną zaufania markę, która teraz stała się moim stałym klientem. Cieszę się, że was mam.

5 / 5 2021-12-15

Do niedawna jedynie sprawdzałem opinie klientów na temat marek i ich produktów na stronach Google i w mediach społecznościowych. Teraz, jednak, staram się również regularnie odwiedzać tę stronę. Czasami komentarze są mało trafne i nie wniosą wiele informacji na temat samego produktu. Jednak dzięki temu, mam pewność, że moderatorzy nie usuwają żadnych komentarzy.

5 / 5 2020-08-23

Pomysły na prezent to rewelacyjna kategoria!

Rzetelne opinie o Anlux

Anlux

Siedziba
Warszawa

WWW
https://anluxsklep.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(+48) 691 90 55 66

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie