Kategorie: / Handel / Komputery i Internet / Usługi

ANMIT s.c. Teresa Wróblewska Bartosz Wróblewski Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ANMIT s.c. Teresa Wróblewska Bartosz Wróblewski
5 / 5 2022-10-11

Przedstawiane są tutaj opinie na temat zarówno wiodących firm, jak i małych przedsiębiorstw z mojego miasta. Regularnie korzystam z tego miejsca przed zakupem jakiegokolwiek produktu w nowym miejscu i do tej pory nie było powodów do rozczarowania. Jestem wdzięczny za istnienie takich platform.

5 / 5 2022-10-11

Tutaj można znaleźć recenzje zarówno o dużych, znanych firmach, jak i o małych, lokalnych przedsiębiorstwach z mojego miasta. Regularnie tu zaglądam przed zakupem czegoś w nowym miejscu i do tej pory zawsze byłem zadowolony. Bardzo się cieszę, że powstają takie platformy.

5 / 5 2020-12-06

Znane jest nam, że przedsiębiorcy oraz politycy chętnie obiecują wiele, jednakże w rzeczywistości bywa inaczej i o wiele mniej idealnie, niż opisują to w reklamach. Z uwagi na to, moim zdaniem, korzystne jest pojawienie się miejsc w Internecie, w których przyjazne dla konsumenta firmy są w stanie się zareklamować, jak również dowiedzieć się, co warto ulepszyć. Nieuczciwi sprzedający natomiast tracą kolejnych klientów. To wspaniała sprawa!

Rzetelne opinie o ANMIT s.c. Teresa Wróblewska Bartosz Wróblewski

ANMIT s.c. Teresa Wróblewska Bartosz Wróblewski

Siedziba
Szczecin

WWW
http://anmit.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 9142-11-001

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie