Kategorie: / Pozostałe

Anna Rumińska Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Anna Rumińska
5 / 5 2022-11-27

Można znaleźć tu oceny i komentarze zarówno dotyczące znanych firm, jak i małych przedsiębiorstw z mojego regionu. Regularnie korzystam z tego miejsca przed zakupem w nowej lokalizacji i zawsze byłam zadowolona. Cieszę się, że istnieją takie serwisy.

5 / 5 2022-10-04

Zawsze przed składaniem zamówienia, sprawdzam opinie innych użytkowników na temat sprzedawcy oraz interesującego mnie asortymentu. Czynię to regularnie od kilku lat i nigdy nie miałem żadnych problemów. Polecam to miejsce wszystkim, którzy nie chcą marnować czasu ani nerwów na wymianę produktów, składanie reklamacji lub konflikty ze sprzedawcą.

5 / 5 2022-01-12

Do tej pory korzystałem z Google i Facebooka, aby przeczytać recenzje użytkowników o różnych firmach i ich ofercie. Teraz jednak, zawsze sprawdzam też opinie tutaj. Niektóre z tych recenzji wyraźnie są pisane pod wpływem emocji, co utrudnia poznanie prawdziwej jakości produktu. Jednak przynajmniej widzę, że właściciele strony nie manipulują opiniami.

5 / 5 2021-08-26

Cieszę się, że mogę pomagać innym użytkownikom w znalezieniu idealnego produktu, zamówieniu potrzebnej usługi lub solidnego dostawcy. Dla mnie, dużym atutem tego serwisu jest to, że nie ingeruje się w treść opinii. Opinie są publikowane szybko na portalu, a administratorzy nie dokonują żadnych zmian.

5 / 5 2020-12-15

Bez wahania polecam

Rzetelne opinie o Anna Rumińska

Anna Rumińska

Siedziba
Toruń

WWW
https://www.annaruminskashop.pl/

Email
[email protected]

Telefon
609355959

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie