Kategorie: / Pozostałe

Annrys.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Annrys.pl
5 / 5 2021-08-10

Oprócz zamieszczania recenzji o sprzedawcach, często analizuję ich opinie. Dzięki temu uniknąłem współpracy z niewiarygodnym sprzedawcą już kilkakrotnie. Zamiast tego, udało mi się znaleźć rzeczywiście wiarygodną markę, z którą jestem klientem aż do dzisiaj. Jestem bardzo wdzięczny, że istniejecie.

5 / 5 2021-05-13

Wystawiam opinie tylko wtedy, gdy jestem całkowicie pewna, że nie zostaną one zmienione lub ukryte przez właściciela strony. Tutaj moje wypowiedzi są od razu publiczne i nie ma znaczenia, czy są pozytywne czy negatywne, odnoszą się do małej rodziny firmy lub wielkiej marki z importu. Widzę, że strona nie boi się otwarcie przedstawiać opinii użytkowników i za to ich szanuję.

5 / 5 2018-02-07

Sprzedawca jest bardzo dobry - jest sumienny, uczciwy i skrupulatny. Towar, który kupiłem, był doskonale zapakowany, a kontakt mailowy był natychmiastowy. Cena była także dobra, więc czego więcej można chcieć? Polecam go wszystkim, którzy są niezdecydowani.

5 / 5 2018-02-07

Odnośny sprzedawca, który jest bardzo zaangażowany, uczciwy oraz precyzyjny. Produkt jest idealnie zapakowany, a kontakt mailowy jest niezwykle szybki i skuteczny. Cena jest również korzystna, więc czego można chcieć więcej? Z czystym sumieniem polecam tego sprzedawcę wszystkim, którzy są niezdecydowani.

Rzetelne opinie o Annrys.pl

Annrys.pl

Siedziba
WIĄZOWNICA

WWW
http://www.annrys.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie