Kategorie: / Motoryzacja / Usługi

ANT-AUTO Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ANT-AUTO
5 / 5 2022-02-21

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem w ostatnim czasie tylko w profilu firmy w Google i serwisie Facebook. Obecnie czytam je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że moderatorzy portalu nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-02-12

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat zakupionych produktów, zamówionych usług czy dostawców, z którymi faktycznie miał do czynienia. Zgadzam się, że de gustibus non est disputandum, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedający ma praktycznie same niepochlebne opinie, to rezygnuję, bo dam sobie rękę uciąć, że coś jest nie tak.

5 / 5 2021-10-26

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem do tej pory tylko w Google i serwisie Facebook. Teraz czytam je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są ewidentnie napisane pod wpływem emocji, więc niewiele można się dowiedzieć o samym towarze. Ale chociaż mamy pewność, że właściciele portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-10-06

Szybko umówiłem się tu na naprawę

5 / 5 2021-06-05

Cieszę się, że jestem w stanie pomóc innym konsumentom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu skrojonej na miarę usługi czy w znalezieniu rzeczywiście uczciwego przedsiębiorcy. Bardzo dużym plusem tego miejsca jest, z mojego punktu widzenia, brak moderacji opinii. Opinia zostaje w krótkim czasie opublikowana w serwisie i zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

Rzetelne opinie o ANT-AUTO

ANT-AUTO

Siedziba
Warszawa

WWW
https://ant-auto.pl/

Email
[email protected]

Telefon
508 009 252

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie