Kategorie: / Motoryzacja / Usługi

ANT-AUTO Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ANT-AUTO
5 / 5 2022-02-21

Ostatnio zauważyłem, że komentarze klientów na temat marek i ich produktów lub usług są dostępne jedynie na profilach firm w Google i na Facebooku. Teraz jednak zobaczyłem, że obowiązkowo czytam je również tutaj. Często komentarze te są bardziej emocjonalne niż merytoryczne, więc nie dostarczają wielu informacji na temat samego produktu. Mimo to, można być pewnym, że moderatorzy tego portalu nie zmieniają opinii.

5 / 5 2022-02-12

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na temat produktów, usług i dostawców, z którymi miał do czynienia. Zgadzam się, że gusta są różne i nie ma sensu się z nimi dyskutować, ale gdy zauważam, że sprzedawca ma głównie negatywne opinie, rezygnuję, bo jestem przekonany, że coś się nie zgadza.

5 / 5 2021-10-26

Do tej pory zawsze przeglądałem recenzje użytkowników na temat firm i ich produktów tylko na Google i Facebooku. Teraz jednak zawsze sprawdzam je również tutaj. Niektóre opinie wyraźnie są pisane pod wpływem emocji, więc trudno dowiedzieć się czegoś konkretnego o samym produkcie. Przynajmniej jednak mamy pewność, że właściciele tego portalu nie cenzurują niczego.

5 / 5 2021-10-06

Szybko umówiłem się tu na naprawę

5 / 5 2021-06-05

Jestem zadowolony z faktu, że mogę pomagać innym konsumentom w wyborze właściwego produktu, w zamawianiu spersonalizowanej usługi czy w odnalezieniu rzeczywiście godnego zaufania przedsiębiorcy. W mojej opinii, jednym z największych atutów tego miejsca jest brak moderacji opinii. Recenzje są publikowane w krótkim czasie i nie są modyfikowane przez zarządzających.

Rzetelne opinie o ANT-AUTO

ANT-AUTO

Siedziba
Warszawa

WWW
https://ant-auto.pl/

Email
[email protected]

Telefon
508 009 252

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie