Kategorie: / Odzież i Obuwie / Zegarki i biżuteria

Antaresa Butik Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Antaresa Butik
5 / 5 2022-04-16

Na tym portalu można znaleźć opinie zarówno o dużych producentach działających na skalę ogólnopolską, jak i o małych sklepach z mojej własnej gminy. Przed złożeniem zamówienia w nieznanym mi sklepie, zawsze zajrzę tutaj i jeszcze nigdy nie zostałam rozczarowana. Bardzo się cieszę, że istnieją takie strony internetowe, które umożliwiają dzielenie się tego rodzaju informacjami.

5 / 5 2021-11-27

Super butik !!!!!

5 / 5 2021-11-06

Przyswoiłem sobie, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat produktów, usług i dostawców, z którymi rzeczywiście miały miejsce interakcje. W pełni akceptuję, że gustów się nie dyskutuje, ale gdy zauważam, że konkretny sprzedawca ma głównie negatywne opinie, kontynuuję poszukiwania, ponieważ jestem pewien, że one nie pochodzą z niczego.

5 / 5 2021-10-10

Czytuję i wyrażam swoją opinię tylko wtedy, kiedy jestem pewny, że właściciel strony nie zmieni lub nie usunie mojego wpisu. Tutaj wszystkie moje opinie są natychmiast widoczne dla innych, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą mniejszych firm lub liderów na rynku. Podziwiam waszą odwagę i szanuję to.

5 / 5 2021-10-05

Zanim wystawię recenzję, upewniam się, że nie zostanie ona ocenzurowana lub ukryta przez administratora notowanych platform. Na tej stronie moje oceny pojawiają się od razu, bez względu na to, czy są pozytywne, czy negatywne, dotyczące małej firmy czy dużej korporacji. Podziwiam was za to, że nie dajecie się zastraszyć.

Rzetelne opinie o Antaresa Butik

Antaresa Butik

Siedziba
Kielce

WWW
https://antaresa.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 577 066 464

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie