Kategorie: / Pozostałe

Antyczek Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Antyczek
5 / 5 2022-12-29

Bardzo się raduję z faktu, że mogę pomagać innym ludziom w wyborze odpowiedniego produktu, zamówieniu spersonalizowanej usługi lub znalezieniu rzetelnego sprzedawcy. Dużym atutem tego miejsca, moim zdaniem, jest brak monitorowania opinii. Opinie są natychmiastowo publikowane na stronie, a administracja nie wprowadza żadnych zmian.

5 / 5 2022-11-16

Nauczyłem się, że każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie na temat kupionych produktów, usług lub dostawców, z którymi miał kontakt. Niemniej jednak, nie jest możliwe, aby zawsze zadowolić każdego klienta. Jeśli natomiast zauważę, że sklep otrzymuje głównie negatywne opinie, unikam zamawiania od niego, ponieważ wtedy jestem przekonany, że wszyscy ludzie nie mogli się mylić.

5 / 5 2021-11-24

Wszyscy wiedzą, że sprzedawcy jak i politycy często obiecują wiele rzeczy. Ale w praktyce rzeczywistość bywa inna niż w reklamach. Dlatego uważam, że istnienie stron internetowych to dobry pomysł. Dzięki nim uczciwe firmy mogą się reklamować, polepszać jakość oferowanych produktów i usług. Nieuczciwi przedsiębiorcy tracą zaś reputację i klientów. To świetna inicjatywa!

5 / 5 2021-08-26

Sprawdzam i wydaję opinie tylko wtedy, gdy mam pewność, że nie będą one zmienione lub ukryte przez administratora strony. Tutaj moje oceny są publikowane prawie natychmiast po wystawieniu, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, czy dotyczą małej firmy czy dużej korporacji. Wyraźnie widać, że nie boisz się tego. I to cenę.

5 / 5 2020-11-21

Ktoś kto lubi antyki znajdzie tu pełno rzeczy dla siebie :)

Rzetelne opinie o Antyczek

Antyczek

Siedziba
Stróża

WWW
http://antyczek.pl/

Email
[email protected]

Telefon
71-316-91-94

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie