Kategorie: / Pozostałe

Anzys.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.25
opinie o Anzys.pl
5 / 5 2019-02-01

Meble zostały wykonane w sposób estetyczny i precyzyjny, zgodnie z przesłanym szkicem. Ze względu na moje częste zakupy online, wiem, jak czasem może być. Zamówiłam je z usługą transportu, wniesienia i montażu. Polecam je wszystkim. :)

5 / 5 2019-02-01

Meble są pięknie i starannie wykonane, zgodnie z przesłanym szkicem. Ponieważ często kupuję różne rzeczy online, zdaję sobie sprawę, jak to czasem może być. Zamówiłam meble razem z transportem, wniesieniem i montażem. Gorąco polecam wszystkim. :)

2 / 5 2018-12-05

Nie polecam tej firmy. Uważam, że jest to firma, która nadciąga. Czekałam prawie trzy miesiące na dostawę komody, ale to jeszcze w porządku. Miałam otrzymać komodę w innym kolorze, ale to nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że przyszedł z dziwnymi kreskami i z połamanym blatem. Po skontaktowaniu się z firmą, wredna kobieta powiedziała mi, że nie mogę narzekać, że nowy blat byłby zbyt drogi i że powinnam dokładniej czytać maile. Kosztowało mnie to 1300 zł, które były zmarnowane na złodziei i oszustów. Jest to zdecydowanie najgorsza firma, z jaką miałam do czynienia.

0 / 5 2018-11-01

Mebli zrobionych z wilgotnego drewna, listwy wygięły się i doradzili mi wypoziomowanie ich. Byli bezczelni, nie tylko czekałem prawie trzy miesiące, ale też jakość skrzynek na owoce była zła. Ci ludzie nie mają pojęcia o estetyce, wymiarach i jakości wykonania. Elementy zostały źle zeszlifowane.

5 / 5 2018-09-10

Bardzo dobra, profesjonalna obsługa. Zamówiony towar wykonany bardzo pięknie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

0 / 5 2018-07-27

Zamierzam skorygować swoją poprzednią opinię. Ostatecznie wszystko dobrze się skończyło, otrzymałem regał, który był solidnie zapakowany, a jego wykonanie jest na wysokim poziomie. Na szczęście nie musiałem podejmować żadnych działań i wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Teraz więc mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep.

2 / 5 2018-05-19

Mebelki wyglądają całkiem przyzwoicie, aczkolwiek oczekiwanie na dostawę trwa niemalże 3 miesiące, mimo że obiekt składa się z łatwo dostępnych elementów. To jawna kpina. Kłopotem jest kontakt z firmą, który graniczy z cudem - gdy już uda się dodzwonić, to rozmówcy traktują nas z wyższością i przekierowują w inne miejsca, gdzie nikogo nie ma. Z kolei usługi kurierskiej również nie mogę polecić - kurier był nieprzyjemny i po wyrzuceniu mebelków na trawnik, odjechał. Zdecydowanie odradzamści jakiekolwiek kontakty z tą firmą. Lepszym rozwiązaniem jest samodzielne wykonanie mebli - szybciej i taniej.

5 / 5 2017-12-16

Meble bardzo ładne, czas realizacji jak na meble z drewna litego normalny miesiąc, ogólnie jestem zadowolona i mogę polecić firmę i produkty

5 / 5 2017-12-15

Kredens został wykonany doskonale, jest bardzo solidny oraz zgodny z naszym zamówieniem. Zwrócono szczególną uwagę na każdy detal, nawet wycięcie na listwach przy panelach. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z produktu i wszystkie szczegóły zostały ustalone drogą mailową. Z czystym sumieniem polecamy.

5 / 5 2017-12-15

Ten kredens został wykonany bardzo starannie i jest wysokiej jakości. Wszystkie elementy są zgodne z zamówieniem. Zadbano o każdy szczegół, nawet o dokładne wycięcie na listwę przy panelach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego produktu i wszelkie ustalenia dotyczące zamówienia odbyły się drogą mailową. Z czystym sumieniem polecamy.

5 / 5 2017-11-26

sklep ładny, szczegółowo opisane produktu, gorzej z kontaktem, ale tragedii nie ma, meble za to piękne, polecam każdemu.

5 / 5 2017-09-09

Dostaliśmy piękny kredens,idealnie wykończony, jest po prostu piękny, polecam wszyskim znajomym

2 / 5 2017-07-29

Odradzam zamówienie ze względu na fakt, że miałem oczekiwać na realizację zamówienia 4-6 tygodni, ale po upływie 11 wciąż nie otrzymałem zamówionego regału. Po rozmowie z pracowniczką, która nawet się nie przedstawiła, powiedziała mi, że mogę złożyć rezygnację, ale nie jest pewna, czy zostanie mi zwrócona zaliczka w kwocie 500 zł, ponieważ zależy to od stopnia zaawansowania wykonania zamówienia. Poinformowała mnie również, że mebel być może znajduje się na magazynie. Po upływie 7 tygodni skontaktowałem się ponownie z firmą Anzys, ale pracowniczka obiecała sprawdzić, co jest z moim zamówieniem i nie oddzwoniła. Niestety, nie mogłem czekać dłużej, więc złożyłem rezygnację i teraz będę walczył z firmą Anzys o zwrot zaliczki.

0 / 5 2017-07-01

Meble są bardzo ładne i starannie wykonane, choć musiałem czekać prawie 5 tygodni na ich realizację. Są one wytwarzane na bieżąco, a nie przechowywane w magazynie. Oprócz zamówienia typowego kredensu, zdecydowałem się także na zamówienie komody według własnego projektu. Wszystkie szczegóły zostały ustalone, a firma skontaktowała się zemną w celu omówienia kilku kwestii. Meble zostały dostarczone złożone kurierem. Sklep powiadomił mnie, że kurier zostawi je przed wejściem, ale udało mi się dogadać z sąsiadem, by pomógł mi je wnosić.

5 / 5 2017-06-11

Bardzo piękne meble. Rewelacja. Jestem mega zadowolona. Czas realizacji okropnie długi, ale jakość mebli to wynagradza. Polecam

Rzetelne opinie o Anzys.pl

Anzys.pl

Siedziba
Zembrzyce

WWW
http://www.anzys.pl

Email
[email protected]

Telefon
(033) 874 60 43

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie