Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Biuro / Artykuły Medyczne

Apteczki112.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Apteczki112.pl
5 / 5 2023-02-23

Każdy zdaje sobie sprawę, że sprzedawcy, podobnie jak nasz rząd, kochają składać wiele obietnic. Niestety w praktyce bywa różnie - z pewnością nie jest tak pięknie jak w materiałach promocyjnych. Dlatego bardzo dobrze, że w sieci funkcjonują takie strony. Solidne, nastawione na odbiorcę biznesy mogą wypromować się i dowiedzieć, nad czym powinny popracować, a niesolidni przedsiębiorcy tracą pozycję i klientów. Świetna robota!

5 / 5 2021-11-06

Moim zdaniem każdy ma prawo do wypowiedzenia się na temat kupionych produktów, zamówionych usług czy marek, z którymi faktycznie miał kontakt. Oczywiście, że gusta są różne, ale jeśli widzę, że jakiś sprzedawca ma niemal same negatywy, to szukam dalej, bo mogę się założyć, że coś jest nie tak.

2017-03-28

W sklepie internetowym Apteczki112.pl znajdziesz dobrze zaopatrzone apteczki, które charakteryzują się wysoką jakością. Oferowana apteczka metalowa posiada m.in. zestaw plastrów różnej wielkości, jednorazowe rękawiczki ochronne, bandaże z kompresem gazowym, koc termiczny oraz przystępną instrukcję udzielania pierwszej pomocy. Wszystkie produkty można zakupić w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych sklepach.

Rzetelne opinie o Apteczki112.pl

Apteczki112.pl

Siedziba
Bytom

WWW
http://www.apteczki112.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie