Kategorie: / Pozostałe

Aptekarnia.com Opinie Klientów

średnia ocen: 4.33
opinie o Aptekarnia.com
2 / 5 2019-02-03

Obsługa klienta nie zwróciła należytej uwagi na moje problemy. Otrzymałam towar w uszkodzonym stanie i próbowałam skontaktować się z firmą, ale niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi na moje wiadomości. Zdecydowanie odradzam robienie zakupów w tej firmie.

2 / 5 2019-02-03

Obsługa klienta w tej firmie jest bardzo nieodpowiedzialna. Dostałam produkt, który był uszkodzony. Próbowałam skontaktować się z firmą, ale niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Moje wiadomości zostały kompletnie zignorowane. Zdecydowanie odradzam robienie zakupów w tej firmie.

5 / 5 2019-01-24

Ten sklep jest naprawdę świetny. Mają super konkurencyjne ceny, szybko wysyłają zamówienia i dostarczają dobre informacje drogą mailową. Ich ceny są nawet dwukrotnie niższe niż w aptekach, więc za 20 złotych możesz coś kupić i nawet kurierowi zostanie ci coś zwrócone! Co więcej, w pudełku znajdziesz małe upominki. Dodatkowo, istnieje możliwość zamawiania produktów spoza oferty. Bardzo gorąco polecam ten sklep!

5 / 5 2019-01-24

To naprawdę świetny sklep. Mają niesamowicie konkurencyjne ceny, szybko wysyłają zamówienia i regularnie informują o ich statusie przez maila. Co więcej, ich ceny są nawet dwukrotnie niższe niż w aptekach, a przy zamówieniu za minimum 20 zł kurier dostawy jest refundowany! Dodatkowo, do paczki zawsze dołączają małe upominki. Co więcej, mają opcję zamawiania produktów spoza standardowej oferty. Gorąco polecam!

5 / 5 2018-12-29

Realizacja zamówienia trwała 2 dni, ale w paczce były przemiłe gratisy, więc OK :-) Ceny świetne, no i sklep brał udział w Dniu Darmowej Dostawy.

0 / 5 2018-11-25

To była moja pierwsza zamówienie w tej aptece i to jeszcze w ciepły dzień darmowej dostawy. Przesyłka dotarła bardzo szybko, a dodatkowo dostałam miłe niespodzianki w postaci cukierka, długopisu i próbek kremów. To może wydawać się drobna rzecz, ale naprawdę mnie to ucieszyło.

0 / 5 2018-11-25

Po raz pierwszy zdecydowałam się na zamówienie z tej apteki, a do tego jeszcze w dniu darmowej dostawy. Szybko i bezproblemowo dotarło do mnie, a przy tym otrzymałam miłe dodatki w postaci cukierka, długopisu i próbek kremów. To niewielkie detale, ale sprawiają dużą radość :)

5 / 5 2018-03-23

Konkurencyjne ceny, towar na magazynie, świetny kontakt, szybka wysyłka i gratisy w przesyłce. Polecam.

5 / 5 2017-11-18

To niesamowite! Przesyłka dotarła bardzo szybko, a dodatkowo zostałem mile zaskoczony darmowymi dodatkami :) Niska cena, jaką oferta aptekarni ma na rynku, jest ogromnym atutem. Zdecydowanie zamówię ponownie w tym sklepie w przyszłości.

5 / 5 2017-11-18

To było rewelacyjne! Moje zamówienie dotarło szybko, a jako niespodzianka dostałam jeszcze gratisy :) Ta apteka ma konkurencyjne ceny na rynku, co jest ogromnym plusem. Bez wątpienia będę zamawiać ponownie z tego sklepu w przyszłości.

5 / 5 2017-08-19

wszystkim POLECAM ! Atrakcyjne ceny,dobry kontakt z obsługą sklepu,sprawna wysyłka. To moja apteka!!!

Rzetelne opinie o Aptekarnia.com

Aptekarnia.com

Siedziba
Jelenia Góra

WWW
http://www.aptekarnia.com

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie