Kategorie: / Pozostałe

Aptekarzwarszawski.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Aptekarzwarszawski.pl
5 / 5 2018-11-27

100% SATYSFAKCJI!!! SUPER KONTAKT, BŁYSKAWICZNA PRZESYŁKA, PEŁEN PROFESJONALIZM!!! WSZYSTKIM GORĄCO POLECAM WSPÓŁPRACĘ Z TĄ APTEKĄ!!!

5 / 5 2018-11-01

Jestem niesamowicie zadowolona z mojego pierwszego zakupu w aptece internetowej. Transakcja przebiegła bez żadnych problemów - dostawa była szybka, a towar był solidnie zapakowany. Na pewno skorzystam z tego serwisu jeszcze raz, jeśli potrzebuję czegoś w przyszłości. Życzę wszystkim tak samo udanych transakcji.

5 / 5 2018-03-24

Jestem w pełni zadowolona z mojego doświadczenia zakupowego. Przesyłka była bardzo szybka i efektywna - złożyłam zamówienie jednego dnia i już następnego dnia otrzymałam paczkę. Mam produkt w szklanej butelce, przez co bałam się, że może ulec uszkodzeniu podczas transportu, jednak został on bardzo starannie zapakowany i zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami. Komunikacja z obsługą sklepu była bez zarzutu. Ogólnie rzecz biorąc - gorąco polecam.

5 / 5 2018-03-20

Transakcja przebiegła pomyślnie, bardzo sprawny odbiór osobisty w aptece na ul. Nowowiejskiej 5. Polecam!

5 / 5 2018-02-26

Zrealizowano zamówienie szybko i sprawnie, obsługa była przyjemna. Osobiście odbierałam je w aptece na Nowowiejskiej, co pozwoliło mi uniknąć kolejki. Jestem bardzo zadowolona z tej opcji i na pewno skorzystam z niej ponownie.

5 / 5 2018-02-26

Moje zamówienie zostało zrealizowane w niezwykle krótkim czasie, obsługa była przyjemna, a odbiór odbyłam osobiście w aptece na ulicy Nowowiejskiej. Co więcej, udało mi się uniknąć kolejki, co sprawiło, że jestem bardzo zadowolona. Na pewno skorzystam z takiej opcji ponownie.

Rzetelne opinie o Aptekarzwarszawski.pl

Aptekarzwarszawski.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.aptekarzwarszawski.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie