Kategorie: / Artykuły Medyczne

Apteki.med.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Apteki.med.pl
5 / 5 2022-04-03

Nie tylko publikuję tutaj swoje opinie o sklepach i firmach świadczących usługi. Częściej niż to robię, analizuję te opinie. Dzięki tej platformie byłem w stanie uniknąć kontaktu z sprzedawcami, którzy nie dbają o interesy klientów - już pięć razy. Zamiast tego, odkryłem markę, która rzeczywiście zasługuje na zaufanie i jestem lojalnym klientem tej marki do teraz. Bardzo się cieszę, że jesteście tutaj.

5 / 5 2021-11-04

W ostatnich tygodniach zaczęłem sprawdzać recenzje od użytkowników dotyczące różnych firm i ich oferty. Do tej pory przeglądałem je głównie na Google i Facebooku. Jednak teraz postanowiłem również sprawdzać je tutaj. Niektóre opinie są bardziej oparte na emocjach niż na rzeczowych argumentach, co sprawia, że trudno jest dowiedzieć się więcej o samym produkcie. Niemniej jednak, co najmniej można zauważyć, że właściciele strony nie usuwają opinii.

5 / 5 2017-03-26

Zakup po raz pierwszy w tym sklepie, pozytywnie zaskoczony jestem cena produktu. Jedynie mała uwaga to szybszy czas realizacji zamówienia. POLECAM!!!

Rzetelne opinie o Apteki.med.pl

Apteki.med.pl

Siedziba
Gdynia

WWW
http://www.apteki.med.pl

Email
[email protected]

Telefon
58 623-07-35

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie