Kategorie: / Dom

Aquario.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Aquario.pl
5 / 5 2019-03-04

Mam pozytywne wrażenie po wizycie w tym sklepie. Sprzedawcy są dobrze wykształceni i umieją udzielić fachowej porady, a nie tylko namawiać do zakupu swojego towaru. Mimo że miałem kilka nieprzyjemnych doświadczeń z zamówieniami, np. otrzymanie niewłaściwego nawozu, wszystko zostało zawsze wyjaśnione w sposób korzystny dla mnie. Obsługa była miła i kompetentna. Gorąco polecam ten sklep.

0 / 5 2019-02-23

Zdarza się mi rzadko wydawać swoje opinie, jednak w przypadku tego sklepu czuję, że muszę to zrobić, ponieważ do tej pory nie spotkałem się z taką życzliwością i otwartością wobec klienta. Chciałbym pogratulować!

0 / 5 2019-02-23

Bardzo rzadko wyrażam swoje zdanie, ale w przypadku tego sklepu nie mogę się powstrzymać, ponieważ do tej pory nie natknąłem się na tak przyjazne i otwarte podejście wobec klienta. Gratuluję!

5 / 5 2018-10-15

wszytko super wysyłka, obsługa, no moze towar zamówilem taki sobie ale sklep przyjol reklamacje i szybko wymenil towar na nowy

0 / 5 2018-10-10

Produkt został źle zapakowany i przysłany w miękkim pudle tekturowym, który był luźno otulony tylko folią czarną. Niestety, został dostarczony uszkodzony, co zostało stwierdzone dopiero następnego dnia po spisaniu protokołu uszkodzenia przez kuriera. Szkoda, że firma kurierska nie uwzględniła reklamacji, ponieważ przez czarną folię było trudno zauważyć uszkodzenie. W efekcie, musiałem wyrzucić pompę. Odpowiedzialność za źle zapakowanie produktu oraz wybór firmy kurierskiej leżał po stronie sprzedawcy, a nie klienta.

0 / 5 2018-09-09

Niesamowite! W niedzielę złożyłem zamówienie online i od razu zmieniło się jego status na "przyjęte". We wtorek rano kurier dostarczył mi paczkę. Właśnie tak powinno być z realizacją wszystkich zamówień w sklepach internetowych. Dodatkowo, do mojego zamówienia dostałem darmowy mini poradnik dotyczący zakładania akwariów roślinnych, który okazał się bardzo przydatny.

5 / 5 2018-08-20

Wszystko super

2018-07-28

pozytyw

5 / 5 2018-02-13

wszystko w ok Był Mały zgrzyt z wysyłką

2018-02-04

Zamówiłem filtr do akwarium ,tego samego dnia filtr poszedł do kuriera a nastepnego dnia miałem w domu.Rewelacja

5 / 5 2017-12-10

Bardzo dobry sklep miła i szybka obsługa Polecam!

5 / 5 2017-08-30

Zasłużony pozytyw, szybka wysyłka i towar zgodny z opisem.

2017-08-03

Dobry kontakt z klientem - telefoniczny i mailowy , przejrzysta witryna i dobre ceny

5 / 5 2017-07-15

Super szybko,towar zgodny z opisem i w przystępnej cenie, polecam wszystkim.

5 / 5 2017-04-22

: Jestem bardzo zadowolony z tego sklepu. Wszystkie produkty zostały dokładnie opisane na stronie internetowej, wraz z wysokiej jakości zdjęciami. Przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko i bez problemów. Towar został bardzo bezpiecznie zapakowany, co było dla mnie ważne. Najbardziej jednak zachwyciła mnie obsługa klienta, która była naprawdę fantastyczna. Pracownicy sklepu byli bardzo przyjaźni i zawsze chętni do pomocy. Nie mam nic do dodania ani nic do odebrania z mojego doświadczenia z tym sklepem. Na pewno będę do nich wracał i robił tam zakupy. Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę i pozdrawiam cały zespół serdecznie.

5 / 5 2017-04-10

Mam moralny obowiązek wyrażenia mojej szczegółowej opinii na temat sklepu. Jestem przekonany, że ten sklep zasługuje na tytuł Najlepszego. Podróżowałem po Polsce i odwiedzałem wiele sklepów akwarystycznych, jednak nigdzie nie spotkałem personelu z tak dużą wiedzą i umiejętnościami, którzy tak fachowo doradzają klientom w kwestiach dotyczących akwarystyki. Co więcej, atmosfera tam panująca jest pełna zrozumienia dla potrzeb ryb i innych mieszkańców zbiornika, a nie tylko skupiona na zysku. Sklep posiada wiele zalet, takich jak doświadczony i wykwalifikowany personel, szeroki wybór towarów i usług, przyjazne podejście do klienta, szybka realizacja zamówień i dostawy oraz łatwość obsługi strony internetowej. Nie zauważyłem na razie żadnych wad, choć takie rzeczy zdarzają się każdemu sklepowi. Mój opis wynika z mojego doświadczenia i opieram go o pełną szczerość. Z całego serca polecam ten sklep każdemu, kto szuka profesjonalnej obsługi w dziedzinie akwarystyki oraz szerokiego wyboru produktów. Moja rekomendacja brzmi: POLECAM!

Rzetelne opinie o Aquario.pl

Aquario.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie