Kategorie: / Zdrowie I Uroda / Książki / Artykuły Medyczne / Żywność / Film i Muzyka

Aquariusthomas.eshopping24.eu Opinie Klientów

średnia ocen: 3.24
opinie o Aquariusthomas.eshopping24.eu
0 / 5 2019-02-23

Wydałam 152 złote na produkt, ale od 16.04.2012 nie dostałam go do dzisiaj. Nie otrzymałam żadnych odpowiedzi na moje e-maile i panuje całkowita cisza. Jestem bardzo rozczarowana, że przeczytałam negatywne opinie na ten temat po dokonaniu zakupu. Chciałabym ostrzec innych przed tym sprzedawcą.

0 / 5 2019-02-23

Od 16.04.2012 roku do teraz nie otrzymałem zamówionego towaru, mimo że wpłaciłem 152zł. Nie uzyskałem żadnej odpowiedzi na moje e-maile i jest kompletna cisza. Jestem bardzo rozczarowany, że dowiedziałem się o negatywnych opinii po dokonaniu transakcji. Chcę wszyskim przestrzec i ostrzec przed tą firmą!

1 / 5 2018-12-26

Po ponad 90 dniach od opłacenia towaru otrzymałem go dopiero po interwencji policji, która została zgłoszona po braku odpowiedzi na moje maile. Po dwutygodniowym terminie na sprawdzenie nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. W odpowiedzi na mój komentarz sklep poinformował mnie jednak, że towar został już dawno wysłany, a paczkę otrzymałem dzisiaj. Mimo to, zastanawiam się nad jakością kontaktu z tym sklepem, który zrobił na mnie wrażenie jako miejsce, gdzie realizacja zamówienia zajmuje bardzo długi czas i komunikacja mailowa jest bardzo niesatysfakcjonująca. Chociaż udało się ostatecznie otrzymać zamówienie, to nie jest to sklep, który chciałbym wybierać w przyszłych zakupach.

0 / 5 2018-11-26

Katastrofa. Przesłałem pieniądze ponad 2 tygodnie temu, ale do dziś nie otrzymałem zamówionego towaru. Sklep nie odpowiada na moje wiadomości e-mail. Jeśli chcesz stracić swoje pieniądze, zamawiaj u Thomasa Aquariusa.

0 / 5 2018-11-26

Coś się tragicznie stało. Minęło już ponad 14 dni od momentu wysłania pieniędzy, a ja nadal nie otrzymałem zamówionego towaru. Sklep, z którym miałem kontakt, nie odpowiada na moje emaile. Jeśli chcesz stracić swoje pieniądze, polecam zamawianie u Thomasa Aquariusa. ka68

2018-10-21

Oszuści! Ostrzegam! Nie wysyłają zamówionego towaru!

5 / 5 2018-09-22

Zakup został dokonany szybko i bez problemów. Przesyłka została doskonale zapakowana i zabezpieczona. Jestem naprawdę zdziwiony negatywnymi komentarzami dotyczącymi tego sklepu. Osobiście gorąco go polecam.

5 / 5 2018-09-22

Transakcja została przeprowadzona w sposób bardzo efektywny i bez żadnych trudności. Przesyłka została świetnie zabezpieczona i zapakowana. Jestem bardzo zdziwiony negatywnymi opiniami na temat tego sklepu. Ja osobiście gorąco go polecam.

2018-08-31

Towaru nigdy nie dostarczył, PIENIĘDZY NIE ODDAŁ, NA MAILE NIE ODPOWIADA.

0 / 5 2018-08-06

Tak samo. Po upływie jednego miesiąca, pieniądze zostały wpłacone natychmiast. Na portalu widnieje informacja, że środki zostały zaksięgowane. Wysłałem 5 emaili, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani paczki. Gdzie mogę zgłosić taką sytuację? Nie zamierzam tego zostawić.

0 / 5 2018-08-06

To samo. Przeszło miesiąc, pieniądze zostały wpłacone natychmiast. Na stronie internetowej pojawił się status informujący o wpłacie. Wysłałem 5 e-maili i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi ani przesyłki. Gdzie mogę zgłosić tę sytuację? Nie zrezygnuję...

5 / 5 2018-08-04

Ciekawy sklep, szybki termin realizacji, POLECAM ;)

2018-07-21

Bardzo fajny sklep, dużo towarów.

5 / 5 2018-06-28

Zamówiłam produkt w kwietniu, dokładnie pod koniec tego miesiąca. Ostatecznie otrzymałam go około dwudziestego czerwca. Złożyłam zamówienie poprzez pocztę, a towar został solidnie zapakowany. Kontakt z obsługą klienta był zadowalający. Mimo to, byłam nieco zaniepokojona opóźnieniem, dlatego następnym razem dokładnie przemyślę kolejne zamówienie.

5 / 5 2018-06-28

Zamówiłam produkt w kwietniu i otrzymałam go pod koniec czerwca. Zamówienie złożyłam przez pocztę, a towar został starannie zapakowany. Komunikacja była zadowalająca, jednak byłam niepokojona opóźnieniem dostawy. Na przyszłe zamówienie dokładnie się zastanowię.

2 / 5 2018-05-31

Zakupiłam produkt 18 grudnia i do dzisiaj, czyli 2 lutego, nie otrzymałam ani towaru, ani odpowiedzi na pięć wysłanych e-maili. Jest to nieakceptowalne lekceważenie klienta. Decyduję się nie polecać tego sklepu.

2018-05-14

Fantastyczny !

1 / 5 2018-04-20

Chociaż ostatecznie otrzymałam swoje zamówienie, to nie jestem zadowolona z tego sklepu. Proces jego realizacji trwał bardzo długo - niemal 2,5 miesiąca. Dopiero po wysłaniu maila, w którym informowałam, że zamierzam zawiadomić odpowiednie służby, osoba o imieniu Tomasz zdecydowała się poświęcić mojemu zamówieniu troszkę więcej uwagi. Wcześniej miałam już podobną sytuację, więc wiedziałam, co zrobić. Wysłane wyjaśnienia związane z opóźnioną realizacją zamówienia były niejasne i nieprawdziwe - nie wierzyłam im ani przez chwilę. Mimo to, wszystko zakończyło się w miarę pozytywnie - z wyjątkiem mojego stresu i długiego czasu oczekiwania.

0 / 5 2018-03-30

W poźnym wieczorze 16 stycznia 2012 roku złożyłam zamówienie w tym sklepie. Później natknęłam się na negatywne opinie w internecie i zaczęłam się martwić, że nie otrzymam swojego zamówienia. Jednakże, dostałam automatyczną wiadomość na e-maila informującą, że 17 stycznia 2012 roku zamówienie zostało wysłane. 27 stycznia 2012 roku otrzymałam moje witaminy wraz z gratisem - saszetką cococardio do wypicia. Byłam zachwycona. Paczka przyszła w 11 dni po złożeniu zamówienia. Zdziwiło mnie jednak, że na poczcie nie wymagano ode mnie podpisu przy odbiorze przesyłki. Jeśli witaminy okażą się skuteczne, będę tam zamawiać.

5 / 5 2018-03-14

Jestem jednym z klientów, którzy już od miesiąca oczekują na swoje zamówienie. Mimo dokonania szybkiej płatności, status zamówienia nadal pozostaje niewykonany. Coraz bardziej zaczynam się martwić, czy w ogóle dostanę swoją przesyłkę, a także jak odzyskać swoje pieniądze. Postanowiłem dać jeszcze tydzień czasu, a jeśli sytuacja się nie zmieni, zgłoszę się na policję. Miało to być piękne prezent dla mojej mamy i teściowej, jednak teraz tylko napięcie i stres. Dodatkowo, nie otrzymuję żadnych odpowiedzi na moje maile. Uwaga dla nowych klientów - ostrożnie.

0 / 5 2018-02-27

Chciałabym zaznaczyć, że ten sklep, o którym mówię, nie spełnia swoich obietnic dotyczących wysyłki zamówionego towaru. Złożyłam swoje zamówienie, dokonałam opłaty i otrzymałam potwierdzenie o wpłynięciu pieniędzy. Jednak po upływie miesiąca nadal nie otrzymałam produktu i nie otrzymuję żadnych odpowiedzi na moje wiadomości e-mail.

0 / 5 2018-02-27

Chciałabym ostrzec, że ten sklep nie realizuje zamówień. Złożyłam zamówienie, opłaciłam je i otrzymałam potwierdzenie o wpłynięciu pieniędzy. Jednak po upływie miesiąca nie otrzymałam zamówionego produktu, a również brak jakiejkolwiek odpowiedzi na moje e-maile.

0 / 5 2018-02-06

Towar, który zamówiłem 8 kwietnia i opłaciłem, nadal nie został dostarczony do mnie. Od momentu złożenia zamówienia nie mam żadnego kontaktu ze sprzedającym, który wcześniej odpowiadał na moje e-maile. Straciłem 135 złotych.

0 / 5 2018-02-06

Towar został zamówiony przeze mnie 8 kwietnia i opłaciłem go, ale do teraz nie otrzymałem przesyłki. Od momentu złożenia zamówienia, sprzedawca nie odpowiada na moje próby kontaktu (wcześniej zawsze odpowiadał na e-maile). Straciłem 135 zł.

0 / 5 2018-01-25

Ten sklep jest naprawdę niezwykły, i jego wyjątkowość polega na tym, że ma w swojej ofercie produkty, które nie są dostępne w innych polskich sklepach. Jedyną wadą, o którą można go oskarżyć, jest jakość obsługi pocztowej, ale to jedyny minus.

0 / 5 2018-01-24

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na moje stanowcze żądanie dostawy zamówionego towaru, przypuszczam, że osoba odpowiedzialna za wysyłkę przestraszyła się sytuacji. Dzwoniła do mnie, twierdząc, że przesłała towar za pomocą zwyczajnej poczty. Niestety, minęły już 2 miesiące i oczywiście nic do mnie nie dotarło.

0 / 5 2018-01-24

Szanowni Państwo, po moim stanowczym żądaniu dostarczenia zamówionego towaru, sprawiającym pewną presję, osoba odpowiedzialna najwyraźniej się przestraszyła i skontaktowała ze mną, twierdząc, że wysłała przesyłkę zwykłą pocztą. Mijały już 2 miesiące i niestety nie otrzymałem żadnej paczki.

0 / 5 2018-01-11

Ostrzeżenie! Jeśli zamówisz więcej niż jedną sztukę produktu, otrzymujesz tylko jedną sztukę, płacąc z góry za wszystko. Zazwyczaj jest dobrze, jeśli zamówisz jedną sztukę i ją otrzymasz, ale z opinii wynika, że nie zawsze jest to prawda. Osoba, która oszukuje, używa angielskiego numeru telefonu, amerykańskiego adresu pocztowego i polskiego konta bankowego, aby się ukryć. Tylko służby finansowe znają powód dlaczego.

3 / 5 2017-11-22

Niestety, dopiero teraz dowiedziałam się o poniższych opinii. Złożyłam zamówienie na 2 produkty i uiściłam opłatę. Jednak otrzymałam tylko paczkę z jednym produktem. W dodatku, pan nie odpowiada na żadne moje maile i wydaje się zniknąć. Zdecydowanie nie polecam! Trzeba omijać ten sklep z daleka.

2 / 5 2017-11-16

Podzielam zdanie poprzedniej osoby, jednak chciałabym zaznaczyć, że ja już przelałam pieniądze ponad półtora miesiąca temu i otrzymałam tylko jedną odpowiedź, że księgują raz w miesiącu. Na kolejne moje maile nie dostaję odpowiedzi, a zamówienie wciąż ma status nieopłaconego. Przesyłki do tej pory nie otrzymałam. W związku z tym, mam zamiar zgłosić tę sprawę na policję. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu!

1 / 5 2017-10-06

Bardzo proszę unikać tego konkretnego sklepu. Zakupiłem towar tam już dwa miesiące temu, lecz do dziś go nie otrzymałem. Niestety, nie ma możliwości skontaktowania się z właścicielami tego sklepu. Postanawiam zgłosić tę sprawę na policję.

1 / 5 2017-10-06

Ostrzegam, aby unikać tego sklepu w całkiem inny sposób. Już dwa miesiące temu zapłaciłem za towar, ale do dzisiaj nie otrzymałem go. Nie ma możliwości skontaktowania się z "sklepem". Zgłaszam tę sprawę na policję.

3 / 5 2017-09-30

Sporządziłam płatność natychmiast po złożeniu zamówienia, czyli dokładnie 11/02. Mam potwierdzenie wykonania przelewu na konto sklepu AquariusThomas. Jednakże, na dzień 8/04, moje zamówienie nadal jest oznaczone jako nieopłacone, a oczywiście nie otrzymałam zamówionego towaru. Nie mam zamiaru już więcej robić zakupów w tym sklepie i wszystkim odradzam.

2017-08-30

Fajny sklep, dużo towarów ...

0 / 5 2017-08-14

Sklep online posiada szeroki wybór produktów, jednakże często trudno się w nim odnaleźć ze względu na dużą różnorodność asortymentu. Mimo to, kontakt z obsługą klienta jest bardzo zadowalający jak na sklep internetowy.

2017-08-05

Zamówiłam towar w grudnia 2010 i do dzisiaj nie otrzymałam pieniędzy za zwrot towaru. Towar na prawie 1000 zł

5 / 5 2017-07-19

Ten sklep jest naprawdę świetny, od lutego czekam na swoją paczkę, ale jeszcze jej nie otrzymałem. Uważajcie gdzie dokonujecie zakupów, bo można szybko stracić pieniądze i nie otrzymać zamówionego towaru. Jestem bardzo rozczarowany i chciałbym ostrzec innych – UWAŻAJCIE!!!!!!!!!!!!!

5 / 5 2017-07-19

Ten sklep jest naprawdę świetny. Od lutego czekam na przesyłkę, ale jeszcze jej nie otrzymałem. Uważajcie na to, gdzie robicie zakupy, bo można szybko stracić pieniądze i nie otrzymać zamówionego towaru. Bądźcie ostrożni!

0 / 5 2017-07-18

16 maja 2011 roku złożyłem zamówienie na lek u tej firmy. Zapłaciłem ponad 100 PLN i wpłaciłem pieniądze na konto firmy w Polsce. Po dwóch tygodniach oczekiwania nie otrzymałem potwierdzenia mojego zamówienia, więc skontaktowałem się z panem Thomasem S., który poprosił mnie o cierpliwość. Zadzwoniłem do nich kilka razy, ale za każdym razem otrzymałem prośbę o jeszcze większą cierpliwość i oczekiwanie na sprawdzenie poczty amerykańskiej i polskiej. Jednakże po pewnym czasie firma nie odpowiadała już na moje e-maile. Teraz jest 1 sierpnia 2011 roku i wydaje się, że ktoś z firmy wyjechał na wakacje. Nigdy nie otrzymałem leku, którego bardzo potrzebowałem, a firma nie była w stanie podać mi numeru przesyłki. Nie mam pojęcia, jak opisać takie postępowanie. radzę, aby nie przesyłać pieniędzy do tej firmy bez wcześniejszego zamówienia, ponieważ prawdopodobnie stracisz swoje pieniądze i finansujesz ich wakacje.

2017-07-18

towar zamowiony 19.02.2013r. - nie zostal dostarczony, nie otrzymalam zwrotu pieniedzy do dzisiaj.

0 / 5 2017-06-23

W dniu 12 marca zdecydowałam się złożyć zamówienie na suplement dla mojego syna cierpiącego na autyzm. Następnie, 14 marca, wysłałam również płatność. Do dzisiaj jednak nie otrzymałam oczekiwanej przesyłki. Gdyby tylko wcześniej znałam opinie o tym sklepie, nigdy bym nie zdecydowała się na złożenie zamówienia. Właśnie to jest kompletnym brakiem szacunku wobec klientów. Moja rada brzmi: nie dokonujcie zakupów w tym konkretnym sklepie.

0 / 5 2017-06-23

12 marca złożyłam zamówienie na suplement dla mojego syna cierpiącego na autyzm. Następnie, 14 marca, wysłałam pieniądze. Jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymałam jeszcze paczki. Gdybym tylko wcześniej znała opinie o tym sklepie, nigdy bym nie zdecydowała się na złożenie zamówienia. To jest kompletna żenada i śmiech na ludziach. Odradzam zakupy w tym sklepie.

2017-05-26

Pieniądze wpłacone ponad 3 miesiące temu, przesyłki ani śladu, na maile przestali odpisywać, a status oczywiście "nieopłacone".

1 / 5 2017-05-02

Wszystkich witam. Chcę przekazać krótko, że jeśli ktoś planuje zakupy, to nie należy ich dokonywać u tego sprzedawcy i w tym sklepie. Zamówiłem u niego towar w lutym, ale bezskutecznie - brak kontaktu oraz brak dostawy. Wysłałem później e-maila z innego adresu, w którym pytałem o możliwości zakupów w tym sklepie i ku mojemu zdziwieniu otrzymałem odpowiedź już po dwóch godzinach. Z kolei kiedy wysłałem pytanie dotyczące mojego zamówienia, czekałem na odpowiedź dwa tygodnie, ale dalej nie otrzymałem żadnej informacji. Mam pytanie do innych - jak zakończyło się Wasze doświadczenie z nieuczciwym tym sprzedawcą?

Rzetelne opinie o Aquariusthomas.eshopping24.eu

Aquariusthomas.eshopping24.eu

Siedziba
-

WWW
http://aquariusthomas.eshopping24.eu

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie