Kategorie: / Biuro / Handel / Poligrafia i wydawnictwo / Reklama i Marketing / Usługi

AR M. Gąsowski P. Gąsowski Sp. J. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o AR M. Gąsowski P. Gąsowski Sp. J.
5 / 5 2022-10-28

Ostatnio sprawdzałem opinie konsumentów o firmach i ich produktach głównie na stronach Google i w mediach społecznościowych. Teraz jednak obowiązkowo zaglądam także tutaj. Czasami recenzje są niewystarczająco merytoryczne, więc nie dowiadujemy się zbyt wiele na temat samego produktu. Jednak jako rekompensatę mam pewność, że administratorzy tej platformy nie zmieniają wypowiedzi użytkowników.

5 / 5 2021-04-22

Nie tylko piszę tu recenzje o sprzedawcach i ich ofertach. Częściej po prostu je czytam. Dzięki temu portalowi kilka razy udało mi się uniknąć podpisywania umowy z ogólnie niezalecanym dostawcą. Zamiast tego, mogłem wybrać firmę, która została naprawdę sprawdzona i do dzisiaj jestem jej wiernym klientem. Jestem bardzo zadowolony z tego, że takie miejsce jak to istnieje.

5 / 5 2017-04-06

Serdecznie dziękujemy firmie "AR M. Gąsowski, P. Gąsowski Sp. J." za doskonałe wykonanie naszego inwestycyjnego zadania. Pomimo krótkiego terminu i wysokich standardów jakościowych, firma wykonała je bardzo sprawnie i bez żadnych problemów. Gorąco polecamy "AR M. Gąsowski, P. Gąsowski Sp. J." jako niezwykle kompetentnego wykonawcę.

Rzetelne opinie o AR M. Gąsowski P. Gąsowski Sp. J.

AR M. Gąsowski P. Gąsowski Sp. J.

Siedziba
BIAŁYSTOK

WWW
http://www.ar.com.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48856745683

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie