Kategorie: / Komputery / RTV / Biuro

Aramisklep.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.97
opinie o Aramisklep.pl
2 / 5 2019-02-26

Mimo wpłacenia pieniędzy, nie dostałem zakupionego towaru, ani nie otrzymałem zwrotu pieniędzy. Zamówiłem już inną tablicę jakiś czas temu, a na początku kontakty z panią sprzedawczynią były pozytywne. Jednak po przekroczeniu 10 dni bez kontaktu, zadzwoniłem kilka razy, ale tylko raz udało mi się porozmawiać z nią. Powiedziała, że muszę poczekać kolejne 10 dni na tablicę i po tym czasie zniknęła. Po tym, jak złożyłem wiele telefonów bez odpowiedzi, napisała e-maila prosząc o wysłanie wiadomości, na którą miała odpowiedzieć, ale mnie zignorowała. Niestety, ten sklep można określić tylko jednym słowem: porażką. Złożyłem skargę do właściwych organów. Nie polecam tego sklepu nikomu.

0 / 5 2019-01-21

Od trzech tygodni firma trzyma moje pieniądze i nie chce ich zwrócić, to straszna sytuacja. Ta firma wydaje mi się podejrzana, inni od razu mówili, że nie ma już tego towaru, ale ci twierdzą, że mają ostatnią sztukę i ja dałem się nabrać. To jest porażka, uwaga!

0 / 5 2019-01-21

Od trzech tygodni firma, która jest podejrzana, trzyma moje pieniądze i nie zamierza ich oddać. Jest to sytuacja katastrofalna. Inni już od samego początku ostrzegali, że ten towar jest niedostępny, ale ci ludzie twierdzili, że mają ostatni egzemplarz. Niestety, dali się złapać, więc uwaga.

5 / 5 2018-12-30

Bardzo pozytywny kontakt. Szybka odpowiedź, elastyczność. Niskie ceny.

2 / 5 2018-12-17

Odradzam! Złożyliśmy zamówienie w marcu i dokonaliśmy ekspresem wpłaty. Jednak po miesiącu nadal nie otrzymaliśmy towaru, więc zdecydowaliśmy się zrezygnować z zamówienia. Niestety, do dzisiaj nie zobaczyliśmy zwrotu pieniędzy.

0 / 5 2018-11-14

Od dwóch tygodni nie otrzymuję swojego zamówionego towaru, mimo zapłaty za niego. Według umowy, miał on zostać dostarczony w ciągu 5 dni roboczych. Spróbowałem dodzwonić się do sprzedawcy, ale jego jedna komórkowa linia jest wyłączona, a druga nie odpowiada. Dopiero dzisiaj otrzymałem esemesa od niego, w którym prosił mnie o informację. Kilka dni temu napisałem również maila, w którym rezygnowałem z mojego zamówienia i domagałem się zwrotu pieniędzy, ale do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

5 / 5 2018-11-07

Super obsługa, szybki czas realizacji zamówienia,zero jakichkolwiek problemów.Polecam zakupy w tym sklepie.

1 / 5 2018-10-19

Sklep internetowy, w którym kupiłem, był bardzo kiepski. Po trzech tygodniach oczekiwania otrzymałem ekran, który nie był tym, którego zamówiłem, ponieważ sklep jeszcze nie otrzymał dostaw. Nie miałem praktycznie żadnego kontaktu ze sklepem, gdyby nie moje telefony i e-maile, prawdopodobnie moje zamówienie wciąż czekałoby na potwierdzenie. Żądałem faktury, ale jej nie otrzymałem. Zamiast tego otrzymałem życzenia świąteczne z długą listą adresatów! Teraz mam ochotę przekazać tę opinię wszystkim na liście. Dlatego radzę unikać tego sklepu.

1 / 5 2018-09-14

Uwaga oszuści!!!! jakl można doprowadzić do zablokowania strony, żeby dalej nie okradali takich naiwniaków jak ja?

5 / 5 2018-07-30

Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt z obsługą, sklep godny polecenia.

5 / 5 2018-07-17

Bardzo polecam zakupy w tym sklepie. Tutaj każda informacja na temat zamówienia jest przekazywana w doskonały sposób. Produkty są dobrze zabezpieczone i szybko wysyłane. Ceny są konkurencyjne, a obsługa jest bardzo miła. Bez wątpienia, ten sklep zasługuje na polecenie.

5 / 5 2018-07-17

Serdecznie polecam zakupy w tym sklepie. Tutaj znajdziesz doskonałą komunikację na każdym etapie zamówienia, a towar jest starannie zabezpieczony i wysyłany szybko. Co więcej, ceny są bardzo konkurencyjne, a obsługa jest miła i profesjonalna. Bez wątpienia, warto polecić ten sklep.

5 / 5 2018-07-08

Jestem całkowicie zadowolony. Wszystkie informacje na temat postępu mojego zamówienia były przekazywane profesjonalnie na bieżąco. Wysyłka przebiegła błyskawicznie i bez żadnych problemów. Ceny są nieporównywalne z konkurencją, gorąco polecam zakupy.

5 / 5 2018-07-08

Jestem całkowicie usatysfakcjonowany. Otrzymałem profesjonalne informacje na temat każdego etapu zamówienia w czasie rzeczywistym, a wysyłka była natychmiastowa i bezproblemowa. Ceny są znacznie lepsze niż u konkurencji, gorąco zachęcam do zakupów.

5 / 5 2018-06-12

Profesjonalny sklep; swietna informacja o stanie realizacji zamówienia, błyskawiczna wysyłka. Polecam.

5 / 5 2018-05-19

polecam

3 / 5 2018-04-05

najgorszy sklep internetowy, odradzam, stracony czas i pieniądze , już od miesiąca próbuje się dodzwonić bezskutecznie, maile bez odpowiedzi tragedia.

5 / 5 2018-03-23

super błyskawiczna transakcja!

1 / 5 2018-03-11

Opis sytuacji jest bardzo niepomyślny. Mimo że dokonano płatności, produkt, który został zamówiony, nie został dostarczony. Komunikacja z firmą jest bardzo utrudniona. Nie otrzymujemy odpowiedzi na wysyłane maile ani połączenia telefoniczne. Obecnie nie posiadamy kontaktu ani zwrotu wpłaconej sumy.

1 / 5 2018-03-11

Jednakże, moja opinia o tej sytuacji jest bardzo negatywna. Nawet pomimo dokonania płatności, zamówiony produkt nie został dostarczony. Komunikacja z firmą jest niezwykle utrudniona, ponieważ nie otrzymuję odpowiedzi na wysłane maile ani nie mogę się dodzwonić telefonicznie. W tej chwili nie mam kontaktu ani też nie otrzymałem zwrotu wpłaconej wcześniej sumy pieniędzy.

Rzetelne opinie o Aramisklep.pl

Aramisklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.aramisklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie