Kategorie: / Komputery / RTV / Biuro

Aramisklep.pl

3.93/5.00 - ilość ocen: 28
2 / 5 2019-02-26

Największy negatyw jaki tylko może być. Pomimo przelania pieniędzy towaru nie otrzymałem. Zwrotu pieniędzy również. Inną tablicę zamówiłem już dawno. Na początku owszem kontakt był. Pani skłamała że trzeba czekać do 10 dni na tablicę. Po upływie 10 dni zero kontaktu. Dzwoniłem chyba milion razy i UWAGA raz Pani odebrała telefon witając mnie słowami ( uwaga cytuję Panią) " Musiałam odebrać bo tak pan napierdzielał jak szalony tym telefonem". Po czym spławiła mnie prosząc o wysłanie emaila, na który zobligowała się odpowiedzieć. Niestety żadnego emaila nie dostałem.Porażka. Sklep porażka. Sprawa trafiła już do odpowiednich organów. Serdecznie nie polecam wszystkim tego sklepu.

2019-01-21

Od 3 tygodni mają moje pieniądze i nie oddają, katastrofa, szemrana firma, inni od razu powiedzieli,że tego towaru już nie ma a ci-mamy ostatnią sztukę, no i mnie złapali, UWAGA

5 / 5 2018-12-30

Bardzo pozytywny kontakt. Szybka odpowiedź, elastyczność. Niskie ceny.

2 / 5 2018-12-17

NIE POLECAM! zamówienie złożone w marcu expresowa wpłata - po miesiącu brak towaru po czym rezygnacją z zamówienia ale zwrotu pieniędzy nie zobaczyliśmy do dziś

2018-11-14

Brak realizacji towaru od dwóch tygodni mimo tego że zapłaciłem a towar miał być dostarczony w ciągu 5 dni roboczych. Nie można się dodzwonić - jeden numer komórkowy jest wyłączony a drugi nie odpowiada - dziś łaskawie dostałem esemesa - "proszę o wiadomość". Napisałem kilka dni temu maila dotyczącego rezygnacji z zamówienia i z żądaniem zwrotu gotówki - brak jakiejkolwiek odpowiedzi.

5 / 5 2018-11-07

Super obsługa, szybki czas realizacji zamówienia,zero jakichkolwiek problemów.Polecam zakupy w tym sklepie.

1 / 5 2018-10-19

Najbardziej beznadziejny sklep internetowy, w którym zdarzyło mi się dokonać zakupu. Po 3 tygodniach oczekiwania dostałem ekran inny niż zamawiany (bo "wciąż czekamy na dostawy"). Przez ten czas praktycznie zero kontaktu ze strony sklepu, gdyby nie moje maile i telefony to zamówienie pewnie by wciąż było na etapie "oczekuje na potwierdzenie". Nie dostałem faktury, o którą prosiłem. Zamiast tego dostałem.... świąteczne życzenia z jawną listą adresatów! Mam teraz wielką ochotę skopiować tę opinię i rozesłać do wszystkich osób z tej listy. Jednym słowem: sklep omijać szerokim łukiem.

1 / 5 2018-09-14

Uwaga oszuści!!!! jakl można doprowadzić do zablokowania strony, żeby dalej nie okradali takich naiwniaków jak ja?

5 / 5 2018-07-30

Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt z obsługą, sklep godny polecenia.

5 / 5 2018-07-17

Polecam Gorąco zakupy doskonały przepływ informacji na każdym etapie zamówień towar dobrze zabezpieczony i szybko wysłany bez konkurencyjne ceny miła obsługa napewno sklep wart polecenia .

Aramisklep.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.aramisklep.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie