Kategorie: / Nieruchomości

Arbet Investment Group sp. z o.o. Opinie Klientów

średnia ocen: 2.62
opinie o Arbet Investment Group sp. z o.o.
1 / 5 2021-06-09

Ostrzeżenie, ostrzeżenie. Niewiarygodny deweloper. Mieszkania niewłaściwie wykonane Reklamacje są ignorowane. Miłość gaśnie po podpisaniu umowy. Potem tylko problemy, problemy. Mają również złe zarządzanie i jedynie dla zysku działają. Nie polecam Kilka rodziny...

1 / 5 2021-06-09

Ostrzeżenie, ostrzeżenie. Projektant niewiarygodny. Mieszkania niskiej jakości, Nie uwzględniają reklamacji. Miłość się kończy po podpisaniu umowy. Potem same problemy, kłopoty. Zarabiają również na administracji. Nie rekomenduję. Kilka osób z rodziny.

5 / 5 2021-06-09

Słabo

1 / 5 2021-06-09

Nie polecam tej firmy Bloki słabej jakości Pękają ściany

1 / 5 2021-06-09

Nie polecam Cwaniacy olsztyńscy

0 / 5 2018-12-10

Listy są sprytne i wykorzystują brak wiedzy i naiwność ludzi. Budynki, które tworzą, są pełne wad i niedociągnięć. Następnie oferują swoje usługi zarządzania tymi budynkami, jednocześnie maskując swoje własne błędy. Unikajcie tego błędu, zgadzając się na zarządzanie budynkiem przez firmę Arbet, szczególnie jeśli byli oni wykonawcami tych budynków.

5 / 5 2018-07-10

Długo rozważałam, które mieszkanie wybrać. Ostatecznie postanowiłam zainwestować w jedną z ofert od Arbetu. Uważam, że nie mogłam dokonać lepszego wyboru! Mieszkanie ma doskonałą lokalizację! Jest blisko zarówno do centrum miasta, jak i do lasu czy jeziora. Sam budynek również spełnia moje oczekiwania. Gorąco polecam!

2018-01-21

Oszuści i cwaniacy. Zatrudnijcie specjalistę aby sprawdził odbierane mieszkanie, bo robią mnóstwo bubli.

5 / 5 2017-05-16

Mieszkam na jednym z osiedli ARBETU i jestem bardzo zadowolony. Wykonanie bardzo dobre, a do tego świetna lokalizacja.

2 / 5 2017-04-20

Nie polecam w żadnym wypadku tej firmy, zarówno jako deweloper, jak i zarządca nieruchomości. Sprawa staje się jeszcze gorsza, gdy firma zarządza budynkiem, który sama wybudowała. W takiej sytuacji nie ma zainteresowania naprawianiem błędów, ponieważ nie chcą one ponosić kosztów. Właśnie dlatego nie wahają się kłamać, aby uniknąć odpowiedzialności za swoje niedoróbki i zwlekają z naprawami, aż minie czas gwarancji. W końcu pozostaje tylko droga sądowa, ale wiemy, że w takiej sytuacji oni zawsze wygrywają, ponieważ mają pieniądze i prawników.

Rzetelne opinie o Arbet Investment Group sp. z o.o.

Arbet Investment Group sp. z o.o.

Siedziba
Olsztyn

WWW
http://arbet.olsztyn.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie