Kategorie: / Biuro / Poligrafia i wydawnictwo / Pozostałe

ARCHITEKCI - SKLEP Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ARCHITEKCI - SKLEP
5 / 5 2023-04-11

Nie tylko publikuję tu moje opinie o sprzedawcach i ich ofertach. Raczej częściej je analizuję. Dzięki waszej pomocy unikłem już kilkanaście razy związania się umową z nieuczciwym przedsiębiorcą. Zamiast tego, udało mi się znaleźć naprawdę renomowaną markę, której jestem oddanym klientem do dzisiaj. Cieszę się, że wy istniejecie.

5 / 5 2022-07-25

Każdy wie, że sprzedawcy i politycy lubią obiecywać wiele rzeczy, ale w rzeczywistości nie zawsze jest tak dobrze, jak to jest przedstawiane w reklamach. Dlatego, moim zdaniem, jest dobrze, że istnieją strony internetowe, na których uczciwe i skoncentrowane na potrzebach klientów firmy mogą reklamować się i dowiedzieć się, co może być poprawione, natomiast nieuczciwi przedsiębiorcy tracą swoje pieniądze, renomę i klientów. To wspaniała inicjatywa!

5 / 5 2021-06-04

Publikuję opinie i recenzje tylko wtedy, gdy jestem pewny, że nie zostaną one zmienione lub usunięte przez administratora strony. Tutaj moje recenzje są widoczne natychmiast po dodaniu, bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne, dotyczą mniejszych firm czy dużych korporacji. Cieszę się, że to miejsce zapewnia wolność wypowiedzi i szanuje moją opinię.

5 / 5 2021-05-26

Nie tylko wyrażam swoje opinie na temat sprzedawców i ich produktów tutaj, ale przede wszystkim czytam opinie innych. Dzięki tej stronie już czterokrotnie uniknąłem zawarcia umowy z przedsiębiorcami, którzy nie szanują klientów. Zamiast tego odkryłem markę, która jest naprawdę uczciwa i do dziś pozostaję jej lojalnym klientem. Bardzo się cieszę, że jesteście dostępni.

5 / 5 2019-12-19

POLECAM

Rzetelne opinie o ARCHITEKCI - SKLEP

ARCHITEKCI - SKLEP

Siedziba
Warszawa

WWW
https://architekci-sklep.pl/

Email
[email protected]

Telefon
(22)234-55-20

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie