Kategorie: / Dom i ogród / Rolnictwo i leśnictwo / Usługi

ARKADIUSZ GUMIENICZUK TRAWNIK - PRODUCENT Opinie Klientów

średnia ocen: 4.46
opinie o ARKADIUSZ GUMIENICZUK TRAWNIK - PRODUCENT
5 / 5 2021-12-06

Od kilku lat współpracuję z firmą Trawnik Producent i nigdy nie miałem trudności z otrzymaniem płatności za moje usługi. Moim zdaniem zasada jest prosta - jeśli jesteś podwykonawcą i wykonujesz zlecenie z należytą starannością, otrzymasz swoje wynagrodzenie w terminie. Jeżeli natomiast źle wykonasz pracę, to nie ma sensu później narzekać, że nie masz pieniędzy.

1 / 5 2020-05-29

Firma nie płaci za faktury.

2 / 5 2019-01-31

Nie jestem zadowolony/a z usług tej firmy. Na początku płacili faktury w terminie, ale potem proponowali dłuższy czas na uregulowanie płatności (prawdopodobnie dlatego, że wydawali się być solidnymi płatnikami). Jednak gdy faktura była większa, nie płacili i wypożyczali sprzęt od innych firm. Szczerze odradzam, nie warto tracić nerwów i czasu na tę firmę.

5 / 5 2018-11-19

Zlecenie zostało wykonane błyskawicznie, trawy w rolkach zostały ułożone już dwie miesiące temu i teren wygląda tak pięknie, jakby zdjęto go prosto z katalogu - jest intensywnie zielony, bez żadnych białych plam czy chwastów. Rolki dotarły pod nasz dom w doskonałym stanie, a do tego cena za całość była normalna. Naprawdę świetnie!

2018-10-31

Firma niewiarygodna, unikać kontaktu jeśli tylko można. Właściciel przy żądaniu zapłaty faktury śmieje się w twarz i mówi, że nie zapłaci.

2018-08-29

Kurczę, aż ciężko mi w to uwierzyć, ja miałem styczność z tą firmą kilkukrotnie i nie wszystko było w porządku. Żadnych wpadek ani opóźnień.

5 / 5 2018-05-21

Zamówienie zrealizowane bez zarzutów terminowo i zgodnie z wyceną. Wszystko OK, dziękujemy i pozdrawiamy MAREK i EWA

5 / 5 2018-04-16

Firma TRAWNIK-PRODUCENT nie jest godnym zaufania partnerem biznesowym. Polecana jest płatność gotówką przy rozliczeniach z nią, dla wszystkich podwykonawców. Praktyki tej firmy obejmują niestety gubienie faktur podwykonawców oraz niepłacenie za wykonaną pracę, chyba że zleceniodawca ma kolejną pracę dla firmy. Czy takie działania naprawdę są stosowane w obsłudze imprez na Stadionie Narodowym? Jak wejść tam z czystym sumieniem z dziećmi?

5 / 5 2018-03-30

Zakup trawnika z rolki okazał się udany dla nas. Udało nam się go łatwo i szybko ułożyć, a po dwóch tygodniach już mogliśmy na nim swobodnie chodzić. Trawa jest wyjątkowo dobrej jakości, tworząc gęsty i zielony dywan.

5 / 5 2018-03-30

Kupno trawnika z rolki się opłaciło, bo udało nam się go łatwo ułożyć i po dwóch tygodniach już można było chodzić po nim. Trawa jest bardzo dobrej jakości, tworzy gęsty, zielony dywan.

5 / 5 2018-02-24

Partnerstwo z firmą TRAWNIK-PRODUCENT jest niewłaściwe. Zalecamy, aby podwykonawcy otrzymywali płatność gotówką za swoją pracę, gdy nawiążą z nimi współpracę. Firma używa podejrzanych metod, takich jak zgubienie faktur podwykonawców, a także niepłacenie za wykonaną pracę, chyba że dostarczą kolejne zlecenie. Czy to właśnie ta firma obsługuje imprezy na Stadionie Narodowym ?! Czy powinienem teraz zabrać tam swoje dzieci?

5 / 5 2018-01-09

Bardzo użyteczne są te trawniki z rolki, ponieważ są wysokiej jakości i nie wymagają dużego wysiłku przy ich ułożeniu. Właśnie w połowie maja położyliśmy naszą nową trawę, a teraz wygląda ona niesamowicie. Jest tak dobra, że dzieci mogłyby na niej spać! Producent jest naprawdę świetny, ponieważ nie tylko dba o jakość swojego produktu, ale także wprowadza nowości, takie jak hybrydowa murawa, która jest zgodna z aktualnymi trendami.

5 / 5 2017-11-30

Moja żona i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji o wyborze tej firmy. Tutaj możemy profesjonalnie załatwić nasze potrzeby, w naszym przypadku dotyczące trawnika. Otrzymaliśmy konkretne porady od doświadczonych pracowników i zlecenie zostało szybko i bezproblemowo zrealizowane. Nasz trawnik wygląda teraz jak zielony dywan, już drugi sezon i nadal utrzymuje swoje doskonałe wygląd.

5 / 5 2017-08-12

Od czterech lat nawiązaliśmy owocną współpracę z Trawnikiem Producentem, który zawsze spełnia nasze oczekiwania. Zlecone prace są realizowane terminowo, zgodnie z ustaloną wyceną. Trawnik, który nam dostarczają, cechuje się wysoką jakością oraz równym przycięciem. Nie mam żadnych wątpliwości co do jakości, biorąc pod uwagę fakt, że są dostawcą trawy dla Narodowego...

5 / 5 2017-08-12

Od czterech lat nawiązaliśmy owocną współpracę z firmą Trawnik Producent, która zawsze spełnia nasze oczekiwania. Zlecenia są realizowane terminowo i zgodnie z wcześniejszą wyceną. Co więcej, nasz trawnik poza perfekcyjnym przycięciem charakteryzuje się wysoką jakością. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, ponieważ firma dostarcza trawę również na potrzeby Narodowego...

2017-08-10

Firma niewiarygodna nie płaci podwykonawcom za wykonane prace. żeby nie płacić stosują różne wymówki

2017-05-10

ktos pisze głupoty.niech pisze nie pod swoim nazwiskiem a nie pod pseudonimem.ja współpracuj 0d 6 lat i nie mam problemu z płatnościa.adam adamowicz.

Rzetelne opinie o ARKADIUSZ GUMIENICZUK TRAWNIK - PRODUCENT

ARKADIUSZ GUMIENICZUK TRAWNIK - PRODUCENT

Siedziba
Turowo

WWW
http://trawnikproducent.pl/pl

Email
[email protected]

Telefon
+48 94 374 19 28

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie