Kategorie: / Pozostałe

Armalive.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.67
opinie o Armalive.pl
3 / 5 2019-02-15

Niestety - zero profesjonalizmu. Po złożonym zamówieniu - dwutygodniowa cisza… Dzwonię, pytam jaki jest los zamówionego produktu i słyszę zapewnienia, że do tygodnia towar będzie na stanie. Po czym znowu cisza… 2 tygodnie. Nikt nie dzwoni, nie pisze… Na moje dobijanie się reagują tak jakbym ich nagabywała, w końcu przestają odbierać telefon. Co za szczęście, że wybrałam płatność przy odbiorze. Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!

5 / 5 2019-02-06

Zupełny brak profesjonalizmu. Tragiczny kontakt. Towar przyszłedł popękany i klejony w środku. Najpierw wcale nie chcieli przyjąć reklamacji potem łaskawie kazali odesłać towar do ekspertyzy. W końcu o dziwo (po milionie nieodebranych telefonów i braku odpowiedzi na wiadomości) ktoś odebrał i poinformował, że reklamacja została uznana. Podjęliśmy decyzję że chcemy zwrot pieniędzy. Pani przez telefon obiecała przelew tego samego dnia. Minęły trzy dni a pieniedzy nadal nie ma... wykonaliśmy kolejny milion telefonów ale nikt nie odbiera. Na maila również nie mamy odpowiedzi. Nigdy wiecej zakupów w tym sklepie! Mam nadzieje ze chociaż odzyskamy pieniądze!

2019-02-02

towar w Armalive.pl zakupiliśmy 10 czerwca 2012 roku! UWAŻAJCIE!!!Do dzisiaj nie otrzymaliśmy towaru o wartości prawie 900zł, zwrotu pieniędzy również!!!

5 / 5 2019-01-18

Brak jakiegokolwiek kontaktu ze sklepem. Zamówiłam baterię umywalkową ok, tydzień temu, otrzymałam na maila potwierdzenie złożenia zamówienia. Od tego czasu brak kontaktu ze strony sklepu, również ja nie mogę się tam dodzwonić, wyłączone telefony. Na szczęście wybrałam płatność przy odbiorze, więc nie jestem stratna, poinformowałam sklep mailowo o rezygnacji z zamówienia a baterie kupię gdzie indziej. Uwaga na ten sklep, albo on już nie istnieje, albo ma klientów gdzieś.

5 / 5 2018-11-02

Transakcja została przeprowadzona wzorowo i profesjonalnie. Super kontakt, bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem i dobrze zapakowany.

5 / 5 2018-09-28

Szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem, pełen profesjonalizm. Sklep jak najbardziej godny jest polecenia, zatem polecam.

5 / 5 2017-09-12

Wszystko w 100% zgodne z opisem. Łatwy kontakt i szybka dostawa. Gorąco polecam!

Rzetelne opinie o Armalive.pl

Armalive.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.armalive.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie