Kategorie: / Pozostałe

Armalive.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 4.67
opinie o Armalive.pl
3 / 5 2019-02-15

Niestety, brak jest profesjonalizmu w tym sklepie. Po złożeniu zamówienia, nie otrzymałem żadnej informacji przez dwa tygodnie. Kiedy zadzwoniłem, aby zapytać o status mojego zamówienia, powiedziano mi, że towar będzie gotowy w ciągu tygodnia. Niestety, kolejne dwa tygodnie minęły bez żadnej informacji z ich strony. Gdy próbowałem się skontaktować z nimi, traktowali mnie jakbym ich nachodził, a w końcu przestali odbierać moje połączenia. Szczęśliwie, zdecydowałem się na płatność przy odbiorze. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu i radzę unikać go w szerokim łuku!

5 / 5 2019-02-06

Brak profesjonalizmu w pełni. Kontakt był tragiczny. Towar, który otrzymaliśmy, był uszkodzony i sklejony wewnątrz. Na początku nie chcieliśmy przyjąć reklamacji i dopiero po namowach kazaliśmy odesłać towar do ekspertyzy. W końcu, pomimo wielu nieodebranych telefonów i braku odpowiedzi na nasze wiadomości, udało nam się wysłuchać informacji, że reklamacja została przyjęta. Zdecydowaliśmy się na zwrot pieniędzy i otrzymaliśmy obietnicę przelewu tego samego dnia. Jednak po trzech dniach nadal nie otrzymaliśmy naszych pieniędzy. Próbowaliśmy dzwonić wielokrotnie, ale nikt nie odbiera. Nie otrzymaliśmy również odpowiedzi na maile. Nigdy więcej nie zrobimy zakupów w tym sklepie! Mam nadzieję, że uda się nam odzyskać nasze pieniądze.

2019-02-02

towar w Armalive.pl zakupiliśmy 10 czerwca 2012 roku! UWAŻAJCIE!!!Do dzisiaj nie otrzymaliśmy towaru o wartości prawie 900zł, zwrotu pieniędzy również!!!

5 / 5 2019-01-18

Nie udało mi się nawiązać jakiegokolwiek kontaktu ze sklepem. Zamówiłam baterię do umywalki tydzień temu i otrzymałam potwierdzenie zamówienia drogą mailową. Jednakże, od tego czasu nie miałam żadnej odpowiedzi ze strony sklepu i nie mogę tam dodzwonić się przez telefon, ponieważ jest wyłączony. Na szczęście postanowiłam zapłacić za zamówienie przy odbiorze, więc nie poniosłam żadnych strat. Poinformowałam sklep przez maila, że anuluję swoje zamówienie i kupię baterię w innym sklepie. Należy uważać na ten sklep, ponieważ albo już nie istnieje, albo nie dba o swoich klientów.

5 / 5 2018-11-02

Transakcja została przeprowadzona wzorowo i profesjonalnie. Super kontakt, bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem i dobrze zapakowany.

5 / 5 2018-09-28

Szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem, pełen profesjonalizm. Sklep jak najbardziej godny jest polecenia, zatem polecam.

5 / 5 2017-09-12

Wszystko w 100% zgodne z opisem. Łatwy kontakt i szybka dostawa. Gorąco polecam!

Rzetelne opinie o Armalive.pl

Armalive.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.armalive.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie