Kategorie: / Dom

Arnotpol.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 3.67
opinie o Arnotpol.pl
5 / 5 2019-03-20

Myślę, że jestem pierwszą osobą, która ocenia ten sklep, ale mogę powiedzieć, że jest świetny pod każdym możliwym aspektem:). PS. Nawet produkty wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

5 / 5 2019-03-20

Wygląda na to, że jestem pierwszym klientem, który ocenia ten sklep, ale mogę jedynie powiedzieć, że jest super pod każdym możliwym względem :). Dodatkowo, towar wygląda nawet lepiej w rzeczywistości niż na zdjęciach.

0 / 5 2018-08-29

Sklep odmawia przyjęcia reklamacji, mimo że mam paragon potwierdzający zakup. Sklep internetowy, w którym kupiłem kran, nie dostarczył mi karty gwarancyjnej. Powiedziano mi, że paragon wystarczy do reklamacji, ale dział reklamacji Arnotpol twierdzi, że bez karty gwarancyjnej nie będą mogli mi pomóc.

0 / 5 2018-08-04

Z przykrością muszę powiedzieć, że nie mogę polecić sklepu, jeśli chodzi o zwroty. Przesłałam towar, który kupiłam miesiąc temu, lecz do tej pory nie dostałam żadnej informacji ani zwrotu pieniędzy.

0 / 5 2018-08-04

Jest mi bardzo przykro, ale nie mogę polecić kontaktu ze sklepem. Odesłałam zakupiony towar miesiąc temu, ale do tej pory nie otrzymałam ani wiadomości, ani zwrotu pieniędzy.

0 / 5 2018-05-01

Należy unikać w jak największym stopniu Nieprzyjemna obsługa, produkty mają wady, o których sprzedawca nie informuje (np. bardzo głośny szum wody w głowicy, który rozbrzmiewa po całym domu - co jest nie do zaakceptowania) Nie ma możliwości wymiany ani zwrotu. Proszę zwrócić uwagę na warunki gwarancji - to totalna porażka. Sprzedający sprzedaje te wadliwe produkty w kilku sklepach internetowych.

0 / 5 2018-04-01

Należy unikać tego sklepu z dużym rozmachem, pracownicy są tylko uprzejmi podczas zakupów, ale jeśli chodzi o reklamacje, to totalna porażka. Okazują arogancję, brak kompetencji i ciągną reklamacje w nieskończoność. I tak nigdy nie zrealizują reklamacji, zawsze winą obarczają klienta. Wydaje się, że lubią bawić się w taką zabawę z klientem. Życzę, żeby ta firma upadła i nie marnowali czasu nabywcom.

1 / 5 2018-03-04

Brak kontaktu do działu reklamacji.

2017-11-22

w 100% zgadzam się z poprzednikami, nie należy nic kupować w tym sklepie, sprzedają chińską tandetę i nie uznają reklamacji.

0 / 5 2017-09-05

To jest naprawdę tragiczne! Sprzedanie towaru to jedno, ale obsługa klienta po sprzedaży to coś zupełnie innego i tutaj jest ogromny problem. Ten sklep w ogóle nie współpracuje z klientem, a gdy chodzi o naprawę wadliwych produktów, robią to tylko z łaski swojej i odmawiają przesłania skanów dokumentów, twierdząc że je posiadają, ale kurier zgubił kopie. To chore! Radzę wszystkim trzymać się z daleka od tego miejsca!

0 / 5 2017-05-24

W sklepie odrzucają reklamację, a proponowana wymiana towaru jest absolutnie nieadekwatna. Pracownik sklepu o imieniu Patryk traktuje klienta jak intruza, zachowuje się głośno, jest nieuprzejmy i próbuje go zastraszyć. Ponadto twierdzi, że nikt nie ma mocy pozbawienia go pracy, ponieważ jest szefem sklepu.

0 / 5 2017-05-24

W sklepie nie ma możliwości zgłoszenia reklamacji. Proces wymiany towaru jest niezrealizowalny. Pan Patryk, pracownik sklepu, traktuje klienta jak obcego. Krzyczy, nie wykazuje życzliwości, a nawet straszy, jednak twierdzi, że nie poniesie konsekwencji, ponieważ brakuje pracowników, a on jest głównym szefem sklepu.

Rzetelne opinie o Arnotpol.pl

Arnotpol.pl

Siedziba
-

WWW
http://www.arnotpol.pl

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie