Kategorie: / Dom

Arsmeble.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Arsmeble.pl
5 / 5 2019-03-01

Kontakt z personelem jest przyjemny i profesjonalny. Obsługa jest uprzejma i kompetentna. Istnieje możliwość składania spersonalizowanych zamówień. Jedynym mankamentem jest opóźnienie w dwukrotnym przekładaniu terminu dostawy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupów w ArsMeble i szczerze polecam.

5 / 5 2019-03-01

Obsługa w ArsMeble jest bardzo przyjazna i kompetentna. Bez trudu można złożyć zamówienie według własnych preferencji. Niestety, jedyny minus to opóźnienie w dostawie, która została przełożona dwukrotnie. Mimo tego, jestem ogromnie zadowolony i szczerze polecam zakupy w ArsMeble.

5 / 5 2018-10-01

Dzień dobry, Sklep świetnie zrealizował moje zamówienie. Towar został dostarczony do mnie przez kuriera w ciągu kilku dni - to naprawdę krótki czas na tego rodzaju realizację. Gorąco polecam i pozdrawiam z Warszawy!

5 / 5 2018-10-01

Hej, Sklep świetnie sobie poradził z realizacją mojego zamówienia. Towar został dostarczony do mnie przez kuriera w ciągu kilku dni - to naprawdę krótki czas jak na tego rodzaju zamówienie. Gorąco go polecam i pozdrawiam z Warszawy!

5 / 5 2018-09-29

Postanowiłam zakupić łóżko ZET, które dodatkowo miało skrzynię. Jestem zachwycona tym zakupem - jest piękne. Szczególnie przyciąga moją uwagę wysoki zagłówek, który okazuje się być bardzo wygodnym oparciem zarówno podczas czytania książek, jak i oglądania telewizji. Montaż łóżka został wykonany na czas i przebiegł sprawnie, dzięki milym panom, którzy się tym zajęli. Przyjmująca zamówienia, pani Grażyna, okazała się być bardzo kompetentną i sympatyczną osobą. Serdecznie polecam firmę Ars Meble ze względu na ich solidność i uprzejmość.

0 / 5 2018-08-25

Ostateczny wynik jest dobry. Jednak dostawa trochę się opóźniła. Bez względu na to teraz świetnie śpię na wygodnym łóżku i dobrze wyprofilowanym materacu, dlatego wystawiam pozytywną ocenę ;).

0 / 5 2018-08-25

Końcowy rezultat jest pozytywny. Jednak dostawa trwała trochę dłużej niż oczekiwano. Pomimo tego teraz świetnie się wysypiam, korzystając z porządnego łóżka i materaca, dlatego mogę wystawić pozytywną ocenę ;).

5 / 5 2018-07-11

Polecam sklep internetowy ARSmeble.Solidna robota bardzo jestem zadowolona z zakupionego łóżka i materaca fajnie się śpi.SOLIDNA FIRMA POLECAM INNYM.

5 / 5 2018-07-03

Szybko, sprawnie i bez problemów. Sklep godny polecenia. Terminy dotrzymane.

5 / 5 2018-06-20

Chciałbym gorąco polecić tę usługę. Kontakt był doskonały, a towar został dostarczony zgodnie z zamówieniem. Chciałbym również podziękować za szybki i profesjonalny montaż, wykonany przez bardzo miłych fachowców. Pozdrawiam.

5 / 5 2018-01-10

Realizacja zamówienia została dopasowana do moich wymagań. Łóżko spełniło moje oczekiwania w stu procentach. Montaż łóżka przebiegł bez żadnych problemów. Niestety, jedynym mankamentem było opóźnienie w dostawie łóżka, materaca oraz szafki przyłóżkowej, co spowodowało tygodniowe opóźnienie oraz dostawę w sobotę po południu. Mimo to, ogólnie jestem zadowolony z usługi. Moja opinia jest pozytywna, pomimo trudności związanych z logistyką. Powinno się nad tym zastanowić? Życzę powodzenia i dziękuję.

5 / 5 2017-12-28

Szczerze polecam. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Zamówione przeze mnie łóżko PAX jest piękne. Pozdrawiam panią Grażynę :)

0 / 5 2017-12-05

To niepowodzenie! Zamówiłem łóżko REM z zagłówkiem z naturalną listwą, ale całe jest zafarbowane. Dwóch mężczyzn dostarczyło łóżko, ale żaden nie zaoferował pomocy wnoszenia do mieszkania, zostawili je na zewnątrz i pojechali. I chociaż mieszkanie jest na piętrze, nie jest to zbyt wysoko, ale kobieta musiała nosić łóżko sama! Szkoda, że ​​cały proces obsługi był beznadziejny po tym, jak wydałem dużo pieniędzy.

5 / 5 2017-09-18

Polecam

5 / 5 2017-07-12

Jestem naprawdę zadowolona z łóżka i materaca, które zakupiłam w sklepie ArsMeble. Jakość wykonania jest bardzo dobra i odpowiada moim oczekiwaniom. Obsługa była bardzo miła, profesjonalna i cierpliwa, a kontakt ze sklepem przebiegał sprawnie. Dostawa do domu również przebiegła bardzo sprawnie. Gorąco polecam ten sklep.

5 / 5 2017-07-01

polecam!!! Bardzo miła i kompetentna obsługa, fachowa pomoc w wyborze produktu , o sklepie dowiedziałam się z polecenia i bardzo się cieszę z wyboru

5 / 5 2017-04-29

To jest już moje trzecie zamówienie w tym sklepie i drugi raz, kiedy zamawiam niestandardowy mebel. Szczerze polecam. Jakość mebli jest świetna, a komunikacja z Panią Grażyną jest bezproblemowa. Nie było żadnych trudności w dostosowaniu mebla do moich wymiarów i nie musiałam zapłacić za to dodatkowych opłat. Jeszcze raz gorąco polecam.

5 / 5 2017-04-06

Do oceny dobrych sklepów oraz jakości obsługi potrzebne są problemy, które pojawią się w trakcie ich korzystania oraz sposobu, w jaki zostaną rozwiązane. Sklep nie miał żadnych problemów, ale przesyłka nie szła zgodnie z planem, ponieważ lożko było wysłane za granicę. Trudno było ustalić, którą z trzech firm transportowych należy obwiniać za opóźnienie. Dzięki pomocy uprzejmej Pani z Ars Meble udało się zmniejszyć opóźnienie w dostawie do dwóch dni. Podsumowując, polecam ten sklep ze względu na jakość wykonania lożka oraz bardzo profesjonalną obsługę klienta.

Rzetelne opinie o Arsmeble.pl

Arsmeble.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie