Kategorie: / Przemysł i produkcja / Pozostałe

ART PLAST SP.Z O.O. Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ART PLAST SP.Z O.O.
5 / 5 2023-04-02

Bardzo się cieszę, że mogę być pomocny innym ludziom w wyborze wysokiej jakości produktów, zamówieniu usług dostosowanych do ich potrzeb, oraz w znalezieniu rzetelnego i godnego zaufania partnera do inwestycji. Co do mnie, jednym z najważniejszych atutów tego miejsca jest brak cenzurowania opinii. Komentarze są publikowane bez zbędnych opóźnień, bez ingerencji ze strony zarządzających.

5 / 5 2022-02-18

Jak wiadomo, przedsiębiorstwa podobnie jak politycy, lubią dawać wiele obietnic. Jednak, w życiu bywa inaczej i nie zawsze jest tak łatwo jak w reklamach. Dlatego uważam, że pojawienie się tego rodzaju stron internetowych to świetna inicjatywa. Dzięki nim uczciwe oraz dbające o klientów przedsiębiorstwa mają szansę zareklamować swoje produkty lub usługi i poprawić ich jakość, natomiast osoby nieuczciwe szybko tracą klientów oraz swoją wiarygodność. Wielkie brawa!

5 / 5 2018-08-23

Współpracę z firmą ""ART PLAST" SP.Z O.O." oceniamy pozytywnie, a w szczególności zaangażowanie oraz profesjonalizm jej pracowników.

5 / 5 2018-07-14

Polecamy firmę ""ART PLAST" SP.Z O.O." jako fachowego i kompetentnego partnera we współpracy biznesowej.

5 / 5 2017-08-07

Firma "ART PLAST" SP.Z O.O. wykonała wszystkie powierzone jej zadania terminowo i z wysoką jakością, nie ma żadnych uwag. Cenimy ich doskonałą organizację pracy, doświadczenie i profesjonalizm pracowników.

5 / 5 2017-08-07

Wykonaliśmy wszystkie powierzone zadania firmie "ART PLAST" SP.Z O.O w ustalonym terminie i zadowalającej jakości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z doskonałej organizacji pracy, doświadczenia i profesjonalizmu naszych pracowników.

Rzetelne opinie o ART PLAST SP.Z O.O.

ART PLAST SP.Z O.O.

Siedziba
RZGÓW

WWW
http://www.artplastpet.pl

Email
[email protected]

Telefon
+48601242-243

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie