Kategorie: / Pozostałe

Artbiur.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Artbiur.pl
5 / 5 2022-12-15

Rozumiemy, że przedsiębiorcy tak samo jak nasz rząd, często dają wiele obietnic. Niestety, w rzeczywistości nie zawsze wywiązuje się z nich, jak w reklamach. Dlatego uważam, że dobrze, że w internecie istnieją takie strony. Zakłady, mające dobry stosunek do biznesowych klientów, mogą to pokazać i uzyskać opinie zwrotne, podczas gdy ci, którzy nie są solidni, tracą uznanie u swoich klientów. Tak właśnie powinno być!

5 / 5 2021-11-13

Na tej stronie można znaleźć opinie zarówno o popularnych sieciach, jak i o niedawno otwartych biznesach z mojego miasta. Często tu wpadam przed kupnem czegoś w nowym miejscu i do tej pory nie byłem rozczarowany. Cieszę się, że powstają takie strony.

5 / 5 2021-11-13

Na tej stronie można przeczytać opinie zarówno o popularnych sieciach, jak i o świeżo otwartych lokalnych przedsiębiorstwach z mojego miasta. Często korzystam z niej przed zakupem produktu w nowym miejscu i dotychczas nie zostałem rozczarowany. Bardzo się cieszę, że takie strony powstają.

0 / 5 2018-09-17

Wybrałem ten sklep, bo oferował mniejszą cenę za większe zakupy, które mogłem zrobić dzięki bogatej ofercie produktów. Dodatkowo, wszystkie kwestie związane z kosztami przesyłki, terminami, sposobami płatności i transportu spełniły moje oczekiwania. Jedynym problemem był fakt, że kurier poinformował mnie o swoim przyjeździe przed samym sklepem. Niemniej jednak, otrzymanie wielu prezentów było sporą zaletą.

Rzetelne opinie o Artbiur.pl

Artbiur.pl

Siedziba
Warszawa

WWW
http://www.artbiur.pl

Email
[email protected]

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie