Kategorie: / Komputery / Biuro / Dom

Artigraf.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Artigraf.pl
5 / 5 2019-03-08

zleciła Firma ARTIGRAF wykonanie dla nich gadżetów reklamowych z logotypem ich firmy. Obejmowały one kubki, długopisy oraz piłeczki antystresowe. ARTIGRAF została wybrana po starannej analizie ofert innych firm na rynku i zwrócono uwagę na różnorodność gadżetów, technologie znakowania oraz korzystną cenę. Podczas współpracy zauważono doskonałą jakość obsługi klienta, który otrzymał personalną, indywidualną opiekę na każdym etapie zamówienia. Wykonane przez ARTIGRAF gadżety spełniły oczekiwania, a ich wprowadzenie do firmy stworzyło motywacyjną atmosferę. ARTIGRAF poleca się ze względu na wysoką jakość swoich gadżetów reklamowych.

5 / 5 2018-11-30

Artigraf to przedsiębiorstwo godne zaufania i profesjonalny kontrahent, którego zdecydowanie możemy polecić jako partnera handlowego. Na podstawie naszego dotychczasowego doświadczenia, możemy stwierdzić, że firma zawsze dotrzymuje terminów dostaw i dostarcza produktów, które są wykonane z najwyższą starannością oraz estetycznym wykończeniem. Warto również podkreślić, że Artigraf cechuje się fachowym podejściem do każdego klienta i indywidualnym podejściem do jego potrzeb. Bez wątpienia, jest to rzetelny i solidny partner biznesowy, którego polecamy z czystym sumieniem.

0 / 5 2018-09-22

Artigraf to firma, która zasługuje na miano rzetelnego, godnego zaufania i solidnego partnera. Z pełnym przekonaniem polecamy usługi Artigraf jako firmy, która w pełni spełnia najwyższe normy jakości w świadczeniu usług.

0 / 5 2018-09-22

Artigraf to firma, która zdobyła sobie renomę jako godny zaufania i solidny partner. Z całą pewnością polecamy usługi Artigraf jako firmy, która spełnia najwyższe normy jakości w dostarczanych usługach.

0 / 5 2018-05-07

Firma Artigraf zajmuje się dostarczaniem gadżetów reklamowych i z pewnością jest dobrym partnerem w tej dziedzinie. Współpracowaliśmy z nimi i byliśmy zadowoleni z jakości naszych zamówionych produktów, które zostały wykonane starannie i estetycznie. Ich usługi są na bardzo wysokim poziomie, a cały asortyment jest godny polecenia. Zdecydowanie polecamy Artigraf jako godnego partnera biznesowego.

5 / 5 2018-05-02

Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Artigraf jako dostawcę usług spełniający najwyższe standardy jakości. Ich pracownicy są bardzo kompetentni, a ich profesjonalizm i uczciwość są na najwyższym poziomie. Z naszego doświadczenia wynika, że Artigraf jest wiarygodnym i rzetelnym dostawcą artykułów promocyjnych. Gorąco polecamy Artigraf jako partnera biznesowego.

5 / 5 2018-04-06

Uważamy, że nasza współpraca z firmą Artigraf jest bardzo dobra, ponieważ firma ta działa terminowo i profesjonalnie. Oferowane usługi są na wysokim poziomie, a produkty wykonane są estetycznie i starannie. Szczególnie warto docenić kompetencje pracowników oraz ich indywidualne podejście do klientów. Zdecydowanie polecamy firmę Artigraf jako godnego partnera handlowego.

5 / 5 2018-03-31

Podjęliśmy współpracę z firmą Artigraf, która przyniosła nam gadżety promocyjne z logotypem naszej firmy. Przesłany przez Artigraf asortyment został wykonany starannie i w sposób estetyczny. Firma ta wyróżnia się swoim profesjonalizmem, uczciwością, jasnymi zasadami oraz wiedzą i umiejętnościami pracowników. Z pewnością jest to rzetelny dostawca artykułów promocyjnych, którego można polecić.

5 / 5 2018-01-12

Artigraf to rzetelny i doświadczony kontrahent, którego możemy polecić jako wspaniałego partnera biznesowego. Nasza dotychczasowa współpraca była terminowa, zgodna z zamówieniem, a produkty dostarczone przez Artigraf były estetycznie wykonane i traktowane ze szczególną starannością. Nasza współpraca z Artigrafem została oceniona bardzo pozytywnie, ze względu na punktualność i profesjonalizm w ich działaniach. Z pewnością polecilibyśmy Agencję Artigraf jako wartościowego partnera handlowego.

5 / 5 2018-01-02

. Jestem pod wrażeniem szybkiego i profesjonalnego podejścia tej firmy.

5 / 5 2017-09-01

Bardzo serdecznie dziękujemy za błyskawiczne realizowanie naszego zamówienia. Wszystko zostało dokładnie wykonane w krótkim czasie i na najwyższym poziomie. Firma Artigraf to partner, na którego zawsze można polegać, jeśli chodzi o dostarczanie produktów reklamowych. Ich usługi wyróżniają się profesjonalizmem, a także doskonałym podejściem do klienta i łatwością w komunikacji. Możemy śmiało stwierdzić, że to godna zaufania firma.

5 / 5 2017-08-02

Firma Artigraf jest dla nas idealnym partnerem w biznesie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z komunikacji, która jest kompetentna i profesjonalna. W efekcie naszej współpracy zakupiliśmy gadżety promocyjne z naszym logo, dostarczone przez Artigraf. Wykonane zostały z należytą starannością i estetycznie. Firma terminowo i rzetelnie realizuje swoje zobowiązania, a pracownicy działają profesjonalnie i zawsze spełniają nasze oczekiwania. Z całą pewnością potwierdzamy, że Artigraf to solidny i rzetelny dostawca artykułów promocyjnych.

5 / 5 2017-07-25

Z uwagi na dotychczasowe doświadczenia w współpracy, z pełnym przekonaniem polecamy firmę Artigraf. Wysoki poziom profesjonalizmu, uczciwości, przejrzystości zasad oraz kompetencji pracowników jest tu normą. Nasza kooperacja zaowocowała zakupem gadżetów promocyjnych z logo naszej firmy. Artigraf dotrzymuje terminów dostaw, a oferowane produkty są wykonane z najwyższą starannością i estetyką.

5 / 5 2017-05-26

Artigraf to firma, która sumiennie wypełnia swoje zadania i terminowo wykonuje swoje zobowiązania, a pracownicy zawsze są profesjonalni. Wszystkie produkty dostarczone przez Artigraf są estetyczne i starannie wykonane. Wyróżniającym się aspektem jest umiejętność dostosowania się do potrzeb klienta oraz ich profesjonalne podejście. Potwierdzamy, że wybór Artigraf jako rzetelnego dostawcy artykułów promocyjnych był słuszny.

0 / 5 2017-05-08

Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy, możemy potwierdzić, że firma Artigraf zawsze dotrzymuje terminów realizacji zamówień oraz dostarcza produkty wykonane estetycznie i starannie. Z pełnym przekonaniem polecamy Artigraf jako firmę, która oferuje usługi o najwyższych standardach jakości. Jest ona godnym naszego zaufania partnerem w dziedzinie dostarczania artykułów reklamowych.

5 / 5 2017-03-30

Z całkowitym przekonaniem rekomendujemy Artigraf jako doskonałego partnera biznesowego. Firma ta charakteryzuje się najwyższym poziomem profesjonalizmu, uczciwości i przejrzystych zasad działania, a także wykwalifikowanych pracowników. Artigraf to terminowy, solidny i elastyczny dostawca, którego fachowość i indywidualne podejście do klienta zasługują na uznanie. Agencję tę uważamy za godnego polecenia partnera handlowego.

Rzetelne opinie o Artigraf.pl

Artigraf.pl

Siedziba
-

WWW
-

Email
-

Telefon
-

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie