Kategorie: / Dom / Dom i ogród / Kultura i rozrywka / Poligrafia i wydawnictwo / Pozostałe

ArtisArt Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o ArtisArt
5 / 5 2023-02-28

Zanim kliknę "zamawiam", najpierw odwiedzam tę stronę i sprawdzam opinie innych klientów na temat konkretnego sklepu internetowego i produktu, który chcę kupić. Robię to już od kilku miesięcy i nigdy nie zostałem oszukany. Polecam tę stronę każdemu, kto nie chce marnować czasu i nerwów na procedury zwrotów, reklamacji i rozmów ze sklepem.

5 / 5 2022-08-05

Bardzo się raduję z możliwości pomocy innym w znalezieniu odpowiedniego produktu, zamówieniu najlepszej usługi lub odnalezieniu uczciwego sprzedawcy. Według mnie, niewątpliwym plusem tego portalu jest brak ingerencji w opinie użytkowników. Ich opinie są natychmiastowo publikowane na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2022-03-28

Jestem wdzięczny, że mogę być pomocny innym konsumentom, pomagając im w dokonywaniu dobrego wyboru produktów o wysokiej jakości, dostosowując usługi do ich indywidualnych potrzeb oraz w wyborze rzetelnego i godnego zaufania partnera do inwestycji. Dużym plusem tego miejsca jest dla mnie brak cenzury komentarzy. Opinie są publikowane na stronie bez niepotrzebnej zwłoki, a zarządzający nie wprowadzają żadnych zmian.

5 / 5 2021-05-14

W ostatnich latach zwykłem sprawdzać opinie użytkowników na temat firm i ich portfolio głównie na karcie Google oraz na platformach społecznościowych. Jednak teraz dodatkowo zajrzę również tutaj. Czasem opinie są jednak mało precyzyjne, więc trudno uzyskać pełne informacje o danym artykule. Ale z drugiej strony, mam pewność, że administratorzy tej platformy nie ukrywają recenzji.

5 / 5 2020-05-21

Polecam

Rzetelne opinie o ArtisArt

ArtisArt

Siedziba
Przemęt

WWW
https://www.artisart.pl/

Email
[email protected]

Telefon
+48 539 377 863

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie