Kategorie: / Dom / Zegarki i biżuteria / Pozostałe

Artisti.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Artisti.pl
5 / 5 2018-12-22

Zachęcamy do wyrażania swoich opinii na temat zakupów dokonywanych na artisti.pl. Informacja, że nie bierzemy udziału w programie Słucham Swoich Klientów, oznacza, że nie opłacamy abonamentu na platformie Opineo.pl. Według regulaminu, sprzedawcy mają 2 dni robocze na wysyłkę i uważamy, że szybkość wysyłki jest bardzo dobra. Jakość obsługi klienta uważamy za najwyższą, ponieważ dbamy o każdego klienta i monitorujemy każdy zakup. Nie jesteśmy w stanie ocenić jakości zapakowania, ponieważ zależy ona od sprzedającego. Oczywiście, polecamy nasz sklep znajomym.

5 / 5 2018-12-10

Wszystko ok. bransoletka piękna, ładnie zapakowana, na czas. Żadnych zastrzeżeń

5 / 5 2018-09-30

Osoby poszukujące niezwykłych przedmiotów o oryginalnym wyglądzie znajdą wiele interesujących propozycji na stronie Artisti.pl. To elastyczny sklep, który pozwala na pewną modyfikację zamawianych produktów (na przykład dostosowanie torby do rozmiaru laptopa). Obsługa stanowi przykład przejrzystości i szybkości (odpowiadanie na pytania klientów, różne metody płatności i sposoby dostawy).

5 / 5 2018-07-09

Udane zakupy, żadnych niespodzianek. Polecam sklep.

5 / 5 2018-03-17

Parę rzeczy zakupiłam na stronie artisti.pl. Wśród nich znalazła się biżuteria (spoon), śliczny szal wykonany ręcznie przez metodę filcowania (handobagu) oraz torebka (handobagu). Wszystkie te przedmioty były dokładnie takie jak na zdjęciach, a do tego przepiękne i niepowtarzalne. Zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie i bezproblemowo. Gorąco polecam ten sklep.

2018-02-18

Przesyłka po 2 dniach od zapłaty. Kolczyki ładniejsze niż na zdjęciach :).

0 / 5 2017-09-20

Dzięki wsparciu pani z artisti.pl udało mi się zorganizować szybką dostawę bransoletki, którą zakupiłam "na pojutrze". Musiała ona być gotowa tego samego dnia, ponieważ była to prezent. Dopiero na Facebooku znalazłam numer telefonu do sklepu, ale dzięki niemu udało się załatwić wszystko na czas.

5 / 5 2017-03-28

Bardzo dobry! Profesjonalnie, szybko, z klasą. Polecam zakupy.

Rzetelne opinie o Artisti.pl

Artisti.pl

Siedziba
-

WWW
http://artisti.pl

Email
[email protected]

Telefon
691554538

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie