Kategorie: / Pozostałe

Artystyczny.com.pl Opinie Klientów

średnia ocen: 5.00
opinie o Artystyczny.com.pl
5 / 5 2018-08-27

W sklepie udało mi się kupić produkty, ale niestety ich zapach był nieprzyjemny. Jednak, oprócz tego, zamówienie było udane - obsługa była miła, zawartość pudełka zgodna z opisem i upakowana z uroczym prezentem. Niestety, musiałam trzymać rzeczy na balkonie, żeby się wywietrzyć. Połowę produktów kupiłam w sklepie Artystycznym, a drugą połowę na allegro.pl. Kiedy wystawiłam negatywny komentarz, otrzymałam prywatną wiadomość od właścicielki, która oskarżyła mnie o chęć zniszczenia jej firmy i brakowało jej pokory. To było nieprawdopodobne.

0 / 5 2018-06-04

Prawdopodobnie właścicielka była niegrzeczna. Składałam zamówienie przez internet, potwierdziłam je linkiem i zapłaciłam. Potem oczekiwałam na dostawę. Po kilku dniach zobaczyłam e-mail od właścicielki, który pokazywał krótko i zwięźle: "Adres jest nieprawidłowy. Proszę, sprawdź go ponownie. Oczekuję na odpowiedź". Odpisałam, że nie wiem, co w nim jest nie tak, ponieważ jest on poprawny. Właścicielka poprosiła o potwierdzenie adresu. Ostatecznie dzwoniła do mnie, ponieważ mój adres był poprawny, ale nie wiedziałam, co zrobić dalej, dlatego poprosiłam o poradę. W końcu dowiedziałam się, że sposób zapisu adresu różnił się od tego, co jest powszechne w Polsce. Właścicielka była bardzo nieprzyjemna w tym wszystkim, obrażając mnie i krzycząc. Chociaż asortyment był dobry, obsługa klienta była słaba.

5 / 5 2017-07-10

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie. Obsługa bardzo miła, szybki kontakt i wysyłka. Produkt zgodny z opisem. Bardzo dziękuję!

Rzetelne opinie o Artystyczny.com.pl

Artystyczny.com.pl

Siedziba
Wadowice

WWW
http://www.artystyczny.com.pl

Email
-

Telefon
602 656 999

Komórka
-

Infolinia
-

Logowanie